Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Apukák! Ti hány éves...

Lucia99 kérdése:

Anyukák! Apukák! Ti hány éves korotokra terveztétek az első gyermeketek? És végül mikor született?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Húsz éves lány vagyok és az utóbbi időben eléggé rápörögtem a párommal a kisbaba témára.

Arra lennék első sorban kíváncsi hogy gondolatban hány évesen szerettetek volna gyermeket? Úgy alakult? Ha azóta született testvér, mennyi közöttük a korkülönbség?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2019. júl. 13. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
27-28 éves koromra terveztük az elsőt (befejezem a sulit, stb). Hát 25 évesen "becsúszott", de nem bántuk, így alakult, imádjuk mindennél jobban :) 10 éve vagyunk együtt a párommal amúgy.
2019. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%

24-25 évesen nagyon szerettem volna. De 30 felett nem akartam szülni.

Párom még nem, neki fontos volt, hogy előbb házasok legünk.

26 voltam amikor meglett az esküvő.


Végül munkahelyváltás és házvásárlás után született az első babánk, 31 évet épp csak betöltöttem.


1 éves


Most várjuk a tesóját, nem leszek 33 amikor születik.



Kicsit kitolódott, egyrészt bánom, másrészt jóval stabilabb anyagi és lelki környezetbe születnek a gyermekeink

2019. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
24-25 éves koromban szerettem volna anya lenni, de az anyagiak közbeszóltak. Gyüjtögettünk, építettük az életünket, hogy meglegyen a biztos háttér, így végül 29 évesen szültem az első babám. Nem csúsztunk sokat, nem bántuk meg.
2019. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
20 és 31 voltunk az esküvőnkkor, azonnal szerettük volna az elsőt, mert mindig is 4-5 gyermekre vágytunk és 30 felett nem akartam szülni. Végül ő elég sokat váratott magára, 26 évesen szültem. A második jött azonnal, 13 hónap van köztük, a harmadik szintén ugyanígy. A negyedik 2 évvel később. Most vagyok 32, gobdolkozunk egy ötödiken. 😊
2019. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
nem akartam, 25 évesen lett
2019. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Mindig is úgy álmodtam az életemet, hogy 25-28 éves koromra feleség és anyuka legyek. Valóra vált, 24 évesen férjhez mentem, 25 évesen teherbe estem. A 26. szülinapom előtt 1 héttel született meg az első gyerekem, majd a 28. után 2 héttel a második. A férjemnek is teljesült a kívánsága, 30 évesen lett apa. Most töltöm a 30-at, szeretettel várnak vissza a munkahelyemre, hálás vagyok, hogy így alakul az életem.
2019. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
20 és 23 közt terveztük az elsőt. Volt akkoriban egy gyerekkori szerelmem. 13 éves voltam amikor össze jöttünk és 22 amikor elváltak útjaink így a babadolog nem jött össze. Utána 26évesen ismertem meg a férjem 29 voltam amikor született a fiam. Most ő 18hónapos és úton van a testvére. Nem tervezünk több babát.
2019. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
En 26-27 evesen akartam az elsot, 20 vagyok es van egy 4 honapos babam. Spiral mellett besikerult de vegulis orultunk neki mert gondoltunk mar ra hamarabb is de lett volna meg tervunk. Vegulis mindenunk megvan hozza, mindkettonknek van munkahelye, autonk is van annyi hogy alberletben lakunk de megis mindenunk megvan es nagy a boldogsag. Mindenkinek maskor jon ez az anyai oszton, valaki 20 valaki 30-40 evesen erzi alkalmasnak. Nehez az biztos de ennel jobb dolog nincs a vilagon. Ha megvannak az alapok, van fedel a fejetek folott, eltudjatok latni mindene meglenne es vagytok ra akkor vagjatok bele
2019. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Korán akartunk gyereket, 26 voltam mire lett, ergo kicsit később. Kis korkülönbséggel akartuk a következőt, de eddig nem akar összejönni. Köv hónapban leszek 28
2019. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Mi mindent előre elterveztünk már az első években és szerencsére minden meg is valósult. 3 év együttjárás után megkérte a kezem (ekkor több, mint 2 éve együtt is éltünk), következő évben hivatalos karikagyűrűs eljegyzés, azt követő évben esküvő, rá egy évre megszületett a kisfiunk. A kistesót úgy terveztük, hogy 3.5-5 év korkülönbség legyen köztük. Hála az égnek nem kellett sokat várni, az első hónapban megfogant, így 3.5 év lesz köztük.
2019. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!