Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónapos napirendjét leírnát...

20 hónapos napirendjét leírnátok? 😊

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 06:21
 1/10 anonim ***** válasza:
2019. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már 2,5 éves a kislányom, de 1 éves kora óta ugyanaz a menetrend. Reggel nyolckor keltem, peluscsere felöltözés és reggeli. Utána megnézhet 1 db Bogyó és Babócát vagy Peppát. Aztán elindulunk játszótérre, vagy vásárolni. Dél fele ebéd és utána alvás. Négy körül kel, akkor uzsonna és elindulunk a játszótérre. Fél 7 fele hazaérünk. Akkor még játék otthon, 7-kor vacsora, majd fürdés. Utána megint megnézhet egy Bogyó és Babócát vagy Peppát és utána elmesélek 2 mesét, 8-kor alvás. Most már lassan 1 éves a kisöccse, de Ő is igazodik ehhez a napirendhez. Ez egy átlagos nap, ha nagyon nagyon rossz idő van vagy ha megyünk valahova, akkor ez nyilván változik. Arra mindig figyelek, hogyha sűrű a nap, akkor is 1 órát aludjon napközben.
2019. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

"Utána megnézhet 1 db Bogyó és Babócát vagy Peppát... Utána megint megnézhet egy Bogyó és Babócát vagy Peppát"

De minek?

2019. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2*5 perces mesét engedek Neki. Szereti, szereti a könyveket is ezekből és nem gondolom, hogy napi 10 perc mesétől bármilyen probléma lenne.
2019. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fél8-kor kelés, tejital, peluscsere,öltözés, 8-kor elindulunk,visszük a nagytesot oviba. Utána vásárlás-ügyintézés, kis játszotér, közben gyümievés. 10 körül hazaérünk, fözök, takaritok stb, ö játszik egyedül v jön utánam és bevonom a dolgokba. Fél12-kor ebéd, délben alvás. Fél3-3ig alszik,utána uzsi, öltözés, játék. 4-kor megyünk az oviba a nagyért, utána hármasban játszotér. Apukájuk 5 körül hazaér, vagy csatlakozik hozzánk a játszon, vagy ha dolgunk van,vele együtt négyen megyünk intézni. Este 7-kor vacsi, fél8 fürdés, kicsi 8-ra alszik. (És reggel fél8-kor keltem megint)
2019. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Elnezest nem tudok erdemben hozzaszolni a kerdeshez de nem birom szo nelkul hagyni... miert kellett bekostolni a babocas valaszolot azzal h miert engedi nezni a gyereknek tobbszor is?? Ne agonizaljuk mar tul ezt a mesenezest, az eg vilagon semmi baja nem lesz tole a gyereknek🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Annyi tulmotivalt mami van
2019. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Kedves Utolsó! 2-es és 4-es vagyok! Köszönöm szépen! Baromira egyetértek!!!
2019. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

9 körül kel, pelus, öltözés, reggeli (kalács/szendvics/melegszendvics/néha gofri, v banános palacsinta), játék. 10 körül kel a húga (5 hónapos), ő 8-kor evett már. Fél 11-kor gyümi mindkettőnek, utána séta. Hazajövünk, fél 1 körül ebéd, alvás. A kicsi 2 körül szopizik, utána ő is alszik. 4 körül kelnek, uzsi (tejtermék, v gyümi+keksz), a kicsi szopizik. Utána udvar, amíg a férjem hazaér, ez 5-6 között van. Kint maradnak a férjemmel a kertben, én bejövök főzni, vagy ha napközben főztem, akkor elmegyünk játszótérre együtt. Fél 8-kor fürdés, utána vacsi (hideg v meleg, változó), fogmosás, meseolvasás, 9-ig alszik mindkettő.

Ha kánikula van, akkor csak du. megyünk ki és medencével indítunk. 😊

2019. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. júl. 17. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ne agonizaljuk mar tul ezt a mesenezest"

Szerintem se. De azért a napirendje részévé tenni mindjárt napi többször is... Ha úgy alakul, úgy alakul, na bumm. De azért tervbe nem venném.

2019. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!