Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenképpen át kell állnia a...

Mindenképpen át kell állnia a babának a 4 óránkénti etetésre? (Tápszeres babákra gondolok első sorban. )

Figyelt kérdés

Napok órta ezen gondolkozom, igaz csak magamban találgatok, a védőnőt még nem kérdeztem. Nem értem, mégis hogy jön az ki gy nap?

Az én babám 5 hónapos múlt, tápszeres.

6-7 között kell, általában 6.30 körül eszik is, mert elég éhesen ébred. 9.30-10.00 körül kapja a tízórait. (Ez jelenleg már gyümi pép, kiegészítve tápszerrel)

Majd 13.30-14.00 és 17.00 körül kér.

Fürdésünk 19.30-20.00 között van. Utàna eszik és alszik reggelig.



2019. júl. 14. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes így.
2019. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell. Az én kisfiam sose bírta ki a 4 órát, most 10 hónapos és most sem. Eszik 8-kor, 10:30-kor, 12:30-kor, 16:00-kor, 19:00-kor és 20:00-kor. A 10:30-as és a 20:00-as evés tápszer. Minden alkalommal nagy mennyiséget eszik, nem tudnám ritkábban etetni, szóval bem az a baj, hogy egyszerre keveset eszik. Sose bírt ki 4 órát, az orvos és védőnő is mindig azt mondja, hogy etessem igény szerint, mi sem eszünk mindig ugyanakkor.
2019. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második válaszolótól szeretném megkerdezni, hogy mit eszik, amikor nem tápszert kap? Elnézést az offért...
2019. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Reggelire gyümit gluténnal (pl.: keksszel vagy zabpehellyel), ebédre zöldség, husi (bele még sajt mondjuk), délután is zöldséget hússal (de másfajtát, mint ebédre), 19:00-kor pedig Sinlacot. 10:30 fele és 20:00-kor pedig tápszert - sajnos mióta kap normális kaját nagyon keveset iszik belőle (maximum 120-140 milit), de a szilárdakból eszik 250 milit kb.
2019. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek nagyon köszönöm! Jól esett a “dicseret” bár nem biztos, hogy annak szánta, de én annak veszem❤️

Első babás anyukaként néha azt érzem nem állok tökéletesen helyt, nagyon megnyugtató tud lenni mikor valaki valamire, bármire azt mondja hogy szerinte ez így pl jó😊 persze az “elismerés” a babámnak is jár, mert ő pl már elég régóta átállt az ötszöri evésre. Bár sokszor volt lelkifurdalásom, mert bevallom egy picit én is toltam, húztam az időket, hogy valami rendszer legyen egyszer belőle. Megnyugtató a második válasz is. Köszönöm, és jó babázást Neked!

Meg persze mindenkinek😍

2019. júl. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!