Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van tapasztalata ezzel...

Kinek van tapasztalata ezzel a bababorapolasi markaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Dora natura termekekkel szemezgetek, irnatok szemelyes tapasztalatokat? Kisfiunknak extra erzekeny bore van

2019. júl. 16. 22:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%

Én eddig csak rosszat hallottam róla, már aki van olyan elvetemült, hogy vesz ilyet ennyiért.


A kisfiad mennyi idős és milyen a bőre?

Az én lányomnak itt ott foltos bőrén kamillás borogatás segített.

Nem kennék érzékeny bőrre ilyet. Felesleges, drága és olyan mint a mannaszappan. Marketingelik magukat, szép a csomagolás,de szakmailag indokolatlan termékeket készítenek.

2019. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Kisfiam ekcémára hajlamos, nagyon érzékeny a bőre. Az orvos altal felirt fürdetőt 7 hónaposan leváltottam, az eucerin olaj tusfurdojere, es a utana a bioderma atoder balzsammal kenem be. Nagyon szepen rendbeteszi a fiam boret. Nem olcso, de sokaig eleg, ha nagyobb kiszerelesben veszi az ember.
2019. júl. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a dora naturalt nem ismerem.
2019. júl. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%
Dora Natura termékeket hasznalok az 5eves kisfiamnal, magamat is kenem és a hamarosan érkező kisteso ak is ezt vettem. Én meg rosszat nem hallottam róla és nem is tapasztaltam. Ismerős is babanal használja, a popsikremet is nagyon dicséri.
2019. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Elso valaszolo! Koszi, hogy leirtad! Megirnad kerlek azt is, hogy milyen rosszakat hallottal rola? Megmondom oszinten nalam az is szempont, hogy vegyszer es illatmentes es minel nagyobb tisztasagu termek legyen, illetve kremmanian csupa jot olvastam rola. Meglep, hogy te rosszakat hallottal rola, kivancsi vagyok, hogy miket! Koszonom ha megirod!

Mannaszappant sose vennek, egyszer probaltam evekkel ezekott magamon, szornyu volt

2019. júl. 17. 08:17
 6/30 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Én nem csak rosszakat hallottam, de a kolleganőm hozzám is vágta az egyik terméküket (13-as krém, úgy emlékszem). Nem hogy nem segített, de pirosabb és viszketősebb lett a lányom bőre. Pontosan az történt, mint a kollégám fiánál, ezért adta oda. Kb rosszabb lett.

Egy nem érzékeny bőrön el lehet használni csak úgy, de arra ki az a hülye, aki ilyet vesz???

A másik, amit szintén kipróbáltunk, szintén kapott volt (ajándékba), az a sárgabarackos fürdető. Nos ... semmilyen előnyét nem tapasztaltam a lányom bőrén, a negyed annyiba kerülő Alverde vagy a Johnson top to toe fürdetőhöz képest.

Sőt. Annyit arról, hogy abban is van illatosító.


Azért kérdeztem, hogy mik a fiad érzékeny bőrtünetei és mennyi idős, mert csupán a hangzása és az ára miatt ne vedd meg vakon. Pénzkidobás. Ha ennyit akarsz áldozni a jóminőségű baba és gyermekkozmetikumokra, akkor Babé vagy ahogy fentebb is írták: Eucerin termékeket javaslok...

Ha tényleg ennyit áldoznál olyanra, mi z

2019. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Bocsi elment a válasz...

Szóval ha tényleg ennyit áldoznál a baba/gyerekkozmetikumokra, akkor javaslom a Babé és a már fentebb említett Eucerin termékeket...

2019. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ekcémára vettem náluk, semmit nem ért, inkább rontott is.
2019. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
ez is csak egy márketing biznisz.Dunát lehet rekeszteni az ilyen csodakrémekkel.
2020. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Hat nekunk bejott:)
2020. ápr. 5. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!