Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változatott meg így az...

Linett26 kérdése:

Miért változatott meg így az alvási ritmusa?

Figyelt kérdés

5 és fél hónapos a babám. Szuletesetol kezdve szépen aludt. Kb mindennap fel 8 körül teszem le aludni, edd8g 5ig aludt, neha neha ébredt éjjel.. 1 hete felborult minden, nappal is alig, éjszaka 2 óránként felkel.2 napja enni is alig akar..

Fogzasra gyanakodtam, ma voltam az orvosnal kérdeztem tőle, megnézte azt mondja az még biztos nem.. Ennél erdemlegesebbet nem tudott mondani.. Valakinél volt hasonló, kiderult mi a probléma?


2019. júl. 17. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 9 hónapos fiam kb. 4 hónapja óránként, de van hogy fél óránként ébred. Még egy foga sem bújt ki. Én túlélésre játszom.😊 Sajnos még nem derült ki, hogy mitől van. Kitartás.
2019. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez. 4 hónapig minden éjszakát átaludt. Most 9 hónapos és 5 hónapja egyet sem. Neki biztos a foga. Most 4 jön egyszerre.

Sajnos nem tudsz ezzel mit kezdeni. Majd elmúlik ez is.

Egyébként a fogzáson kívül még a mozgásfejlődés okoz ilyen "tüneteket".

2019. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát olyan kicsi, de folyamatosan hasizombol felakar ülni. Ha fekvesbil segítek neki, felhuzom meg egyből feall, es mint a szög úgy ki van egyenesedve mikor gyorsan visszaakarom fektetni hogy ne álljon :)
2019. júl. 17. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk kb 4,5 hónaposan “romlott” el.. épp nemrég kérdeztem rá én is. Ugyan éjjel rendben van, de hajnal 4-5 körül felkel (a korábbi 6-7-hez képest) és neha vissza se tudom altatni, bar azért legtobbször még elég álmos hozzá, hogy igen.

Az én fiam is 5 hónapos mult és igazabol a mozgasfejlodessel egyidőben kezdett el ennyire mocorgosan, felületesebben aludni.

Nappal kezdetben próbáltam erőszakosabban elaltatni, de nem annyira sikerült😅 ő most általában 2x alszik, hosszan (1,5-2 órát) de nem rendszerben, hanem akkor amikor akar. Ha latom hogy nyűgös, almos azonnal altatom, ez lett a megoldás. Általában 3 órát bír egyhuzamban ébren.

Egyébként úgy tudom, hogy ennyi időseb kb 13-15 órát alszanak egy nap. Arra próbálok figyelni hogy ez valahogy meglegyen :)

2019. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Éjszaka megeteted így, hogy felébred?
2019. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szoptatok.. Eddig 1-2 kortyot ivott vizet/teat ha megebredt,most már az sem jó.. Ejjel 5korul megkellett etetnem.. Fel 7kor ébredt.
2019. júl. 17. 20:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Most is fel 8kor leraktam, fel 9 van.. Mar 3x kellett mennem mert sírt... Rossz, hogy nem tudom miért és nem tudok segíteni...
2019. júl. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!