Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is ennyire pontatlanok...

Másnál is ennyire pontatlanok a védőnők, vagy csak a mi városunkban ekkora a káosz?

Figyelt kérdés
Szinte mindig késik egy-masfél-két órakat is, ha ilyenkor rácsörgök, hogy kb mikor jön, kinyom, nem hív vissza. Semmi gond, megértem hogy csúszás van mert mindenki ezret kérdez, de akkor minek beszélünk meg időpontot, vagy nem fér bele egy sms, hogy bocsi, kések? Mi is éljük az életünket, nem tudok egész délelőtt/délután itthon ülni és rá várni. Gondoltam hogy átkérem magam máshoz, de a többi védőnő esetén is ugyanerről számol be mindenki. Máshol is ez a helyzet?
2019. júl. 17. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ki se jönnek, nekünk kell menni.
2019. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem


De ha kijön akkor fél órával előtte szól, hogy alkalmas-e ( mondhatok nemet)


Amúgy mi megyünk

2019. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem erre 2 megoldasom volt. Az egyik vedononel mindig mi mentunk be, nekem eh egyszerubb volt, nem kellett lakast nyalni. Masik vedono ragaszkodott ahhoz, hogy eljojjon, a 2. késos alkalommal nem nyitottam ki az ajtot. Na akkor fel tudott hivni, mondtam 2 oraval ezelottre beszeltuk meg, mar eljottunk otthonrol. Onnantol kezdve max 15-20 percet kesett.
2019. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én csak pozitivan tudok nyilatkozni. Mindig időben érkezik, ha késik küld smst. Rengeteg gyerek tartozik hozzá a körzetében de valahogy mindig jól be tudja osztani az idejét.

Mondjuk az én védőnőm fiatal, nincs még gyereke, talán emiatt is végzi olyan lelkiismeretesen a munkáját.

2019. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én védőnőm x-y időintervallumot mond, amikor jön, mert sose érne ide idöben. A múltkor is itt kért bocsánatot vagy ötezerszer mert az egyik kismama kikérdezte a-z-ig a nagykönyvet és nem tudott szabadulni.

Váltani amúgy sem tudsz, lakcím szerint jár a védőnő. Ha nem tetszik ez a rendszer, bemész oda, ahol "rendel" időpontra és ennyi. Én türelmes vagyok a mienkkel, mert amúgy nem is lenne kötelező kijárnia, ő mégis jön, mert sok anyukához jár a környéken így kivárom a soromat. 1 nap itthonlétbe nem halok bele.

2019. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz én egy kis községben élek,de itt konkrétan random becsenget minden féle egyeztetés nélkül beállít.
2019. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi megyünk hozzá. Ki is akadnék, ha miatta kéne itt puccba vágni mindent havonta.
2019. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Ugye azt tudod hogy nem kötelessége szólni hogy megy?


És mi az hogy puccba vágni a lakást? átlag embernél az esetek nagy részében van akkora rend hogy nyugodtan be lehet engedni bárkit,

2019. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jöhet felőlem megbeszélés nélkül is, de a nap nagy részében nem vagyunk itthon. Egyébként meg nem családlátogatásra jött volna, hanem havi ellenőrzésre a három hónapos fiamhoz.

Igen, hivatalosan nem lehet váltani, de nálunk sok esetben volt rá példa, megbeszélés kérdése az egész.

És még egyszer hangsúlyozom, hogy tökéletesen megértem a csúszást, egészségügyben dolgoztam. Megértem a negyed-fél-egyórás késést is mindenféle szólás nélkül, de egy óra után egy sms legalább dukáljon már, vagy legalábbis vegye fel a telefont, ha hívom. Ő adja az időpontot és ragaszkodik a kijövetelhez, nem én kértem, be is mennék hozzá ha engedné.

2019. júl. 17. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!