Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 5 hónapos babája is...

Más 5 hónapos babája is hasonlóan viselkedik?

Figyelt kérdés

Az egyik pl, hogy azon túl, hogy az eddiginél is jobban érdekli a külvilág, szinte ugrál, annyira örül ha meglat valamit ami erdekli.

A jatekaival elvan, de azt vettem eszre most mar sokszor inkább az érdekli, ami nalunk van. Kanal, pohár, papír, bármi. Nehany jatekat csak unottan dobalja, bezzeg ha adok neki valami uj dolgot, ami lehet akár egy flakon is, vagy egy darab papír, azert szinte rajong.

Ezen kívül szokott az ennyi idős babátok fülsüketitően visitani?

Az enyém eddig is visitozott, de ha most elkezdi az elég durva.. amugy mond mindféle halandzsákat is,de a visitasa igen durva lett.

Ami pedig egy picit zavar, hogy többször előfordult, ha nyűgösködött es hozzászoltam, ramosolyogtam vagy odaleptem akkor elsirta magát. Próbálom nem magamra venni, de mi lehet az oka hogy ilyet csinal?



2019. júl. 17. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem autizmust akarsz most előszedni...
2019. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Autizmust??? Jezusom, dehogyis😳

De miert? Kellene arra gondolnom?😳

Az elsô két dolog amugy kifejezetten aranyos szerintem és tök jó, hogy érdeklődik szerintem.

A harmadikról annyit gondolok inkább, hogy nagyon fel akarja hivni a figyelmemet hogy segitsek rajta. csak ezt nem szeretnem sajat magam belemagyaràzni.

De igazabol csak kivancsi lettem volna, hogy ezek amolyan “életkori” sajátosságok-e, vagy nem annyira.

2019. júl. 17. 15:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Szinte ugrál? Hogy he?

Amúgy amiket leírtál egy normális 5 hós babára vonatkozik. Komolyan néha elgondolkodtam a nagynál, hogy a játékot a boltban hagyjuk, csak a dobozt hozzuk el, mert az sokkal izgibb.

Mondjuk lehet azért fakad sírva,mert kizokkentetted a felfedezésből és megijedt?

2019. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem kell szó szerint érteni a “szinte ugrált”.

Csak kifejezően akartam írni.

Lehet hogy igazad van.

2019. júl. 17. 15:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Az utolsót leszámítva mind csinálja. Amikor eszünk az főleg érdekli, múltkor kivette a kanalat a kávésbögrémből😀
2019. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 hós a kisebbem tudom, hogy tipikus rá jellemzőek ezek a viselkedések. Azŕrt kurjongat, mert imádja a hangját. Mamázik meg társai. Kúszni próbál. Persze néha benézi és oldalra borul, de hát nagyobb súlyú az enyém, lassabban megy neki.
2019. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Ok, dehogy kell, csak mostanában mindenkinezzel jön.
2019. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a két utolsót!😊 Igen az evésünk az enyémet is nagyon leköti, érdekli. Utolsó nagyon ügyes a babád!😱 az enyém forog minden irányba és 4kézlábra áll, de nem kúszik még.. ő onnan szokott elborulni. Remélem nem hagyja ki a kúszást majd a mi fiunk sem. Bár ő is nagy baba, lassan 8 kg szerintem..😅
2019. júl. 17. 15:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt mind a 4, illetve ketten már kúsztak is ennyi idősen. 😊 Illetve az enyémek nagyon korán fogzanak, a leglassabbnak 2 foga volt 5 hónaposan, a leggyorsabbnak 7. 😄
2019. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem semmi. Az enyémnek is van már 2 foga, de még nagyon picik. Nem nőttek ki csak épphogy látszanak.

Neked is nagyon ügyes gyermekeid vannak! A 7 fog azért elég durva😄😅 de legalabb hamar túl volt rajta!

2019. júl. 17. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!