Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelus válhat be éjszakára?

Melyik pelus válhat be éjszakára?

Figyelt kérdés
Pelus váltásban vagyunk, és nem tudom, melyiket lenne érdemes beszerezni. Eddig a Pampers 6os méretű bugyipelusát használtuk, de kifogyott es felhalmozott készlet és most váltani szeretnénk. Fred & Flot teszteljük, de éjszaka kifolyik a pisi belőle. Melyiket lenne érdemes kiprobálni, ami kibírja az éjszakát?
2019. júl. 17. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
DM-es Babylove. Sokkal jobb mint a Pampers.
2019. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a Pampers a legjobb. Mi is próbáltuk a Fred & flot, kritikán aluli, a dm-snek túl bő a dereka. A Pampers bírja az éjszakát is
2019. júl. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk a pampers,

lupilu és dm volt borzalmas.

Pampers 2-ben még jó volt

Dm leesett róla

Lupilu kifolyt


Mindet ajánlásra próbáltam



Rossman elmegy,ha 37 ft-ért hozok Németországból, csak akkor veszek (4-es méret)

Itthon annyiba kerül, mint a Libero akciósan.



Abszolút bevált a Libero, minden méretben


Fred&Floval sem volt gondunk, nagyobb méretet nem tudom.


Mi nadrágpelust veszünk még


Bugyipelusból az árán kívül a Molfix volt szuper..

2019. júl. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pampers Active Baby és Libero Touchot használunk főleg. Most viszont pont Lupilus van itthon mert kaptunk egy csomaggal ajándékba és ez is bírja az éjszakát.
2019. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pufies 😊
2019. júl. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!