Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki pelenkára...

Használ valaki pelenkára csíptethető légzésfigyelőt? (Snuza Pico)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy hason alvó babának lehet-e a hátára is csíptetni? Úgy is jelez-e? Hasznos volt, bevált?

Köszönöm!


2019. júl. 17. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nekünk baby controllunk van én is szemeztem vele anno. Sok rossz véleményt olvastam róla a neten, ezért vettük a laposat. Egyszer sem riasztott tévesen.
2019. júl. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ezt használjuk, amikor utazunk. Hason alvó babának az oldalára kell csiptetni, a leírásban benne van pontosan. Az én fiam háton alvós, viszont már többször vált pozíciót éjjel. A hasán van a kütyü, nincs vele gond. Nekünk bevált.
2019. júl. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is ezt használjuk, szintén háton alvós a fiam, néha hasra fordul alvás közben, nincs probléma vele, működik ugyanúgy igazából, annyi hogy kényelmetlen neki, de leírásban benne van hogy ha hason alszik akkor az oldalára kell tenni, de éjszaka ha megfordul álmában akkor nem kezdem el átrakosgatni .

Tévesen se riasztott be soha nekünk, figyelni kell hogy jól legyen odacsatolva ha nem jól helyezed rá a pelusra, akkor csipog nonstop, tehát ha picit is elmozdul, mert pl túl lazán van rárakva a pelus és azon van a snuza, elfordul a gyerek, megpiszkálja, nem érzékeli a babát, egyből csipog.


Szóval akkor vegyél ilyet ha nagyon jó origami képességed van :D


És a kérdés, hogy hasznos volt-e, a légzésfigyelő a leghasznosabb dolog a babacuccok közül, én örülök hogy ezt a típust választottuk, tudjuk vinni magunkkal mindenhova, a hozzá tartozó applikáció pedig külön jó ha pl doki kérdezi mennyit alszik, volt e láza éjjel, pulzus stb, az első napjáig megvan minden éjjel..

2019. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Snuza Hero van, hason alszik a kisfiam, semmi gond vele. Baromi ritkán riasztott be eddig, általában akkor is mi tettük fel bénán, pedig a fiam már forog mindenfele, meg mászni tanul álmában is. Nem teljesen az oldalára kell tenni, hanem a köldökétől oldalra. Így nem is nyomja a hasát, viszont érzékeli a lélegzetvételt.
2019. júl. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, nem a úgy általában a légzésfigyelőre gondoltam, az evidens hogy mindennél fontosabb. Napközben nem a kiságyban alszik sokszor, hanem nagymamánál a babakocsiban, utazóágyban ha megyünk valahová, ezért kérdezem. Olyankor is szeretném biztonságban tudni. Köszönöm a válaszokat, meggyőztetek!
2019. júl. 18. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!