Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyha 37 heten azt mondtak...

Esztike25 kérdése:

Hogyha 37 heten azt mondtak hogy kicsi a baba feje az baj? Elmeletileg a genetikai vizsgalaton kikelet volna szurjek ha valami van vele nem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 10:46
 1/4 anonim válasza:
100%
Nekem 1986-ban született a lányom!Szülés előtt két héttel azt mondták az ultrahangon, hogy majd másfél hónap múlva várható a szülés még olyan pici a baba./Az első hónapban megvolt a menzeszem azért nem volt biztos az idő pont/Ugye ott is a fejméretet nézték!Két hét múlva megszűltem 3.28dk,50cm.Úgyhogy szerintem ne aggódj!Nem minden baba fejmérete egyforma! Remélem érthető amit leírtam! Könnyű szülést jó egészséget kívánok nektek!
2019. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondták de aztán azt is mondta az orvosom, hogy a kislányoknál teljesen megszokott a kisebb fejecske így semmi okunk nincs aggódni. Végül teljesen egészségesen született kereken 3 kg volt. 34 centi volt a fejkörfogata és sikerült a gátvédelem sőt konkrétan 0 sérülésem lett. Ha egy nagyfejű babám lett volna akkor nem biztos, hogy ilyen szerencsésen megúszom.
2019. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, megnöveszteni nem tudod. Idekinn is fog még nőni.
2019. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebb volt a 38 hetes uh-on a korához képest, minden más normális, talán a combcsont hosszabb is. Azt mondta a doki, hogy legalább könnyebb lesz megszülni. Végül 40 hetesen 3280-al és 56 cm-rel született, 32 cm fejkörfogattal. Nem volt kicsi a feje, pont arányos a testével, a combja viszont tényleg hosszú (mondjuk én is hosszú lábú vagyok, így nem csodállom).
2019. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!