Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a nyaralás miatt lett...

Lehet a nyaralás miatt lett ennyire "apás"?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kisfiam és még cicizik, eléggé kötődik hozzám, vagyis eddig...

Elmentünk nyaralni egy hetet ahol ugye Apuka 0-24be velünk volt. Már ott is elkezdte, de mióta hazajöttünk folyton ez van, ha Apával játszik és el kell mennie annyira sír, ordít, én se tudom megnyugtatni. Sőt, ha a férjem kezébe van és átadja nekem akkor is ordít. Nagyon rosszul esik, mintha engem nem szeretne, meg milyen Anya vagyok én, hogy nemtudom megnyugtatni? :( Ma is hazajött ebédelni a munkaból, mikor elment a gyerek fél órán át sírt, mászott utána, a cici se nyugtatta meg. Nagyon elkeserítő ez a helyzet. A nyaralas miatt lehet? Visszafog állni vagy ez már így marad?


2019. júl. 18. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy szereti az apját is.Nem kell nyugtatgatnod, majd megszokja, hogy apa nincs mindig vele. Egy kis sírástól nem lesz semmi baja.
2019. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálunk is volt, majd abbahagyja.
2019. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mindenhol van, apa szinte mindig jobb szórakozás mint anya. Anya természetes hogy ott van, viszont ha apa is az ünnep. Ne sajnáld a férjedtől mert ő meg a munkája miatt kimarad egy csomó mindenből. Ez egy picit kárpótolja őt is.
2019. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már irigy.. A férjed sokkal kevesebbet van a gyerekkel mint te. Csomó dologból kimarad. Ezt a kicsit ne irigyeld már tőle.
2019. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Senki se irigyli töle! Kicsit félre lett értve...

Csak az idegesít, hogy utánA 10 percig sír es nemtudom megnyugtatni.

Remélem ez nem árt a kis lelkének

2019. júl. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!