Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A3 honapos kisfiam leesett a...

A3 honapos kisfiam leesett a terdig ero agyunkrol, hattal fekve volt az agyon, de hason volt a foldon. Elnem tudom kepzelni hogy eshetett le, nagyon aggodom mije sérulhetett?

Figyelt kérdés
Tudom ,oda kellett volna figyelni,jobban..megis megtortent, mi baja lehet? ugyeleten meg vizsgaljak alaposan?
2010. júl. 11. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb ha elviszed az ügyesletre...én is megilyedtem így hogy írtad pedig nem is az én gyerekem.

De csak nincs baja.

Vid el és nem kel idegeskedned.

2010. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vidd el, az a biztos, első leesésnél még én is sík ideg voltam.

Mindenesetre tudnod kell, hogy az számít "nagy" esésnek, ami a baba hosszának 1,5 -szeres (vagy többszörös) magasságából történik.

Általában kis eséseknél (főleg ha 3-4 perc múlva megnyugszik) nincs nagy baj. De vidd el, hogy megnyugodj minden oké, de ne pánikolj, nyugalom!!:)

2010. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el az ügyeletre. Ott megvizsgálja a doki, és készít röntgenfelvételt, vagy amit jónak lát. Sajnos az én kis másfél évesem is letornázta magát az ágyról, pedig ott ültem melette, csak elkapni nem tudtam. Mivel nagyon bágyadt lett az esés után, bevittem az ügyeletre. Megvizsgálták, koponyaröntgent készítettek, és fél óra alatt kiderült, hogy semmi probléma.
2010. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az enyém is így esett le, pedig még nem is forgott akkor, és kb fél méterre voltam tőle.

mi rohantunk az ügyeletre, mert vérzett az orra, gondolom az ért le először, röntgen, koponya uh. estig bent kellett maradnunk ( ez reggel volt), aztán hazamehettünk. ha nem hány, nem bágyadt, nem sír másképpen mint eddig, látszólag semmi baja, akkor valószínű tényleg semmi baja. de én azért bevinném!

2010. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!