Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a babájuk...

Anyukák, akiknek a babájuk nem szopizott de a tejet fejtétek neki, meddig volt tejetek?

Figyelt kérdés

Tudtak csak anyatejesek lenni a babák? Meddig tudtátok neki fejni?

Kislányom egy nagyon enyhe szájfejlődési rendellenességel született (nem látszik egyáltalán, de pont annyira zavarja hogy sosem tudott szopizni, műteni kell majd). Nem sok tejem van sajnos.


2019. júl. 19. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem sokáig sajnos. 4 hónapon át töretlenül aszaltra fejtem a cicimet hogy legyen tejem a kislányomnak de aztán szépen lassan elapadt.. a szoptatás nem egyenlő a fejéssel, meg hogy minél többet fejed annál több lesz, ... nálam ez nem vált be, én mindent megtettem de semnmi nem volt jó.. tápszerre váltottunk és kb 1,5 2 éves koráig tápszert és tejitalt kapott..és mielőtt vki itélezne köszöni jól van 9 éves egészséges kislány.
2019. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak 3 hónapos korukig fejtem, az ikerpár egyik tagja egy honaposan lett kizárólag szoptatott baba, a másikuk 3 honaposan.
2019. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk szívbeteg a második babánk, hetekig kórházban volt, sokáig intenzíven, ott meg se simogathattuk. 3 hétig volt tejem, a végén már csak napi 1 kajálásnyi. A nagyot 10 hónapig szoptattam, egyszerüen a mellszívó nekem nem volt elég inger.
2019. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én babámat műteni kellett 1 hónapig korházban volt és még 1 hónapot nem tudott csak cumis üvegből enni, mert nem kapott rendesen levegőt. Aztán mire odajutottunk volna, hogy szopizás egyre kevesebb tejem lett nem fogadta el stb. :( a harmadik hónap igazi rémálom volt, de aztán elengedtem az egészet még most is van tejem egy kicsi fejem egyfolytában mert a cicimet nem fogadja el, de max 2-3evésre elég bírom amig bírom most 5hónapos
2019. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6 hétig tudtam fejni,mivel a cicit nem fogadta el. Utána pár nap alatt elapadt. Még jutott pár napra valo a fagyasztoba.
2019. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 hónapig fejtem. Volt tejem bőven, a 8.hónapban azért is hagytam abba, mert már 10 liternyit sikerült lefagyasztani is, meg már nagyon untam a fejegetést-mosogatást-fertőtlenítést.
2019. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már 3 hetesen is pótolnom kellett. Pedig fejtem ezerrel. Ettem, ittam, volt szoptanít készülék is. Kb 3 hónapos volt mikor teljesen feladtam. Akkor már kb 3 hete csak 5 ml jött le alkalmanként, még nasinak is kevés volt a fiamnak aki akkor kb 120 ml-t evett.

Addigra már elég sokat is volt ébren és úgy éreztem elég volt, a közös idő rovására megy ez a görcsölés. Sok küzdelem és sírás után feladtam.

8 hónapos azóta is bánt.. De a mellszívó közel nem olyan hatékony mint a baba.

2019. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8 hónapig.

De tejtesónak fejtem tulajdonképpen a 4.hónaptól,mert betegség miatt egy speciális tápszer kellett.

A 8.hónapban én hagytam abba egy hetes gyerekkórházi tartózkodás miatt.

2019. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!