Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszunk így, és hogyan...

Mit játszunk így, és hogyan oldjam meg a házimunkát, ha csak állni akar?

Figyelt kérdés
Kisfiam nemrég kezdett el mászásból felállni és semmit sem tudok csinálni mellette mert már nem hajlandó játszani és mászni sem, csak az ágyig, bútorig, ahova felhúzza magát és egész nap csak áll. Ott meg nem hagyhatom egyedül állva, így semmit sem tudok csinálni mellette házimunkát. Eddig mindig jött utánam de most csak állni hajlandó, vagy ha utánam is mászik, akkor feláll a lábamba kapaszkodva, és szintén nem tudok csinálni semmit. Nem is érdekelne, ez egy ilyen időszak tudom, de iszonyatosan unalmas így a nap, hogy játszani se akar semmit, csak állni. Van valami ötletetek?
2019. júl. 20. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám had álljon a távolból nézném (úgy hogy ő nem vesz észre) ez még új neki hogy ő ilyet is tud előbb utóbb megunja. Bababiztossá teszed a helységet és hagyod had bontakozzon ki.
2019. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyhatod ott pár percre egyedül állni?
2019. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De mi az amit nem tudsz így megcsinálni? Max. a porszívózást és a felmosást, de minden másban zavar egy beléd kapaszkodva ácsorgó gyerek?
2019. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Erre való a járóka.
2019. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Hááát ezen túl kell lenni 😃 ez ilyen. Jobb tanácsot nem tudok adni.
2019. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem lehet hagyni ácsorogni? Én simán hagytam. Puha szőnyeg került a tereptárgyak elé, hogy ne a padlóba verje be magát... Sajnos-nemsajnos az is egy fontos része ennek a fejlődési szakasznak, hogy megtanuljon esni.
2019. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Járóka. Egész nap nem állhatsz mellette.
2019. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tegyél alá valamit, ami kicsit tompít ha eldől, nálunk habtapi volt és hagyd ácsorogni. Meg kell tanulnia biztonságosan földre érkezni is, a kislányom mindig jelezte ha már nem bírt állni és még leülni sem állásból, ilyenkor leültettem és ment tovább 😃
2019. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lánykám kapott rácsos járókát, imádta, felállt, ment az egyik saroktól kapaszkodva a másikig, körbe, játszott, volt hogy elaludt benne, biztosan tudtam nem esik baja.
2019. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!