Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jelenleg több problémám van....

Jelenleg több problémám van. Nem igazán tudom mi bajom van és hogyan oldjam meg. Nektel volt ilyen?

Figyelt kérdés

Több mint egy hete szültem császárral. Ez a második császárom és hát sokkal rosszabb volt mint az első. Meg is viselt rendesen. A korházban az utolsó napon sírógörcsöt kaptam és nagyon fárast is voltam mivel 4 napon keresztül 4 csecsemővel voltam 0-24 ben egy szobában. Nem kell mondanom hogyan néztem ki. Ahogyan haza jöttem sokszor sírhatnékom volt ami mára jobb lett viszont az étvágyam azóta os szörnyű...talánnha egyszer tudok enni és akkor is fáj a gyomrom. Depressziósnak nemnérzem magamat a gyerekeimet ellátom és nagyon jól összehangolok mindent. Nem értem miért van ez velem...igaz van még más dolog ami a lelkemen vannde az egy ideje már fenn áll. Ez el fog múlni vagy beszéljek valakivel? Szörnyennszégyellem mert ilyen nem volt az elaő gyerekemnél..mellékesen nekem már akkor is volt 2 nevelt gyerekem vagyis most jelenleg 4 van :)

2. A babám nagyon nehezen pukizik és kakil...adom neki.a biogaiat és az espumizant nem tusom még mit csinálhatnék és hogy egyáltalán normlális vagy csaknmost szokja a szervezete a félig anyatejet félig tápszert. Mert sajnos kevés a tejem neki.

Köszönöm.a segítséget :)


2019. júl. 20. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Szülés után teljesen normális ha vannak kisebb depressziós tüneteid, baby blus a neve, durvább formája a szülás utáni depresszió.
2019. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem is volt a második babám után, kb 1 hós korára elmúlt nálam. Az elsőnél nekem sem volt.

2019. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor az etvagytalansag is normalis? Mennyi ido alatt all vissza ahormonszint vagy mivel tudnrk segiteni? Muszaj hogy legyennenergiam mert el kell latnom magunkat
2019. júl. 20. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is étvágytalan voltam, de magamba tuszkoltam a kaját a tejem miatt, ittam a vizet ezerrel, és igyekeztem elterelni a gondolataimat. Délelőtt a nagy oviban volt, akkor aludtam sokat a picivel együtt, ha sirnom kellett, hát kisirtam magam. Aztán ahogy belerázódtam a duplaanyukás helyzetbe, elmúlt. Nem tudom, talán lekötöttem magam. Sokat segített, mikor a párom a kisebb 3 hetes korában végre eljött szabira, a nagy is itt volt az oviból, és mimdannyian együtt voltunk. Öntötték belém a lelket, beszélgettünk, a párom átvette a kicsit, mentem a naggyal játszani. Nekem igazából a család segitett és a legjobban a párom.
2019. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!