Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem alszik el a babam?

Miert nem alszik el a babam?

Figyelt kérdés
Jezusom nem is tudom milyen valaszt varok de muszaj legalabb kiirnom magambol... megetetem, jol lakik, bufizik, szerintem nem faj a hasa mert nem csinal ra utalo jeleket, tiszta a pelus es NEM ALSZIK EEEEEEL😩😩😩😩 sir, nyekeg, nyokog, sir, ha kezben van kicsit jobb de nem alszik el csak nezeget... miert miert mieeeeert??? Mit lehetne kiprobalni nincs vmi tippetek?? Mar a vegkimerultseg szelen allok... 2 napja vagyunk itthon egyebknt. Probaltam h melege van e vagy fazik de sztem az se. Nincs otletem:(
2019. júl. 20. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 napja? Akkor meg nagyon újszülött. Adj neki időt, szegénynek mekkora változás ez, anyaméhből kiságyba :) nem minden baba éli meg egyforman. Ilyenkor nagy szüksége van rád, az anyukajara, vedd ölbe, jarkalj vele, enekelj neki , erezze hogy ott vagy neki hiszen fizikailag elszakitottak tőled. Nyugodj meg, ahogy telnek a napok egyre jobb lesz, kitartast.
2019. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb: apjának add a kezébe, te menj aludni, mert ki fogsz purcanni.

Lehet egy kellemetlen gomb, egy cérnaszál a lábujján, vagy egyszerűen annyira fáradt, hogy nem tud elaludni.

Egy kellemes pancsi, halk alvós zene, besötétítés, séta, esetleg babakocsiban tologatás a lakásban akár ééés türelem...., majd el fog aludni.

Az elsődleges hibaforrásokat érdemes ilyenkor mindig ellenőrizni (pelus, böfizés, evés, alvás). Van pisis-kakis pelus?

2019. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
2 napja nem alszik? Az lehetetlen, egy egyhetes baba rengeteget alszik, igaz amikor ébren van bőg általában.
2019. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
2 nap és ki vagy készülve? Lesz ez még rosszabb is
2019. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a mellkasodra! Ha hallja a szívverésed, megnyugszik! Én sokszor ültem hátradőlve a franciaágy, mellkasomon az alvó gyerekkel.
2019. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 nap...hajjaj, az meg nagyon az eleje. Most képzeld magad a helyébe fogalma nincs, hogy hol van, te hol vagy, ki ő és ki vagy te, szinte semmit nem lát még csak árnyékokat és körvonalakat, nem tud úgy mozogni mint anno a magzatvízben, nem hallja a szívdobogasodat amit 9 hónapig hallott, nem érzi az állandó 37 fokot, nem érti miért van ruhában, nem tudja mik azok a hangok körülötte. A kórházat épphogy kezdte volna megszokni, most megint egy új környezetben van. Te nyugodtan aludnál, ha egyszercsak egy reggel egy vadidegen bolygón ébrednél?
2019. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

A vilagon mindent kiprobaltam es az valt be h elkezdtem masszirozni a pocakjat erre bofizett egy nagyott , na akkor beajult es azota alszik :)

Igen meg csak 2 nap es ki vagyok keszulve... eros volt ez a nem alvas es egesz nap siras nekem igy szules utan, de vallalom! Nehez es kesz! De erte barmit kibirok csak rossz volt nezni h vmi nem oke vele es nem tudom mi.

2019. júl. 20. 22:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen még elég sokat lesz és nem is lesz könnyebb. Két hónapos a lányom, és olyan szívfacsaróan tud sírni néha, hogy legszívesebben vele sírnék, mikor nem tudok segíteni rajta (hasfájós). Egy a fontos, hogy a babák SOHA nem ok nélkül sírnak, vagy azért hogy kitoljanak veled. Diszkomfortérzete van, amit nem tud másképp közölni. Valami technika mindig beválik, próbálkozni kell.
2019. júl. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent ez a hasfajossag mitol alakul ki? Nem tud bofizni? Vagy ez hogy lesz szegeny babaknal?
2019. júl. 20. 23:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon hasfájós volt, a kórházban aludt édesen, aztán mikor hazajöttünk, kezdődött. Szoptattam, vigyáztam mit eszek, mégis,fájt a hasa, nem akart büfizni, nem jött ki a levegő a pocijából. Az espumisan csepp sem vált be. Aztán rájöttünk a büfiztetésre, büfizésre, hogy kell ő is meg én is. Jobb lett. Sokat hordoztam rugalmas kendőben. Kemény időszak volt. Fiam nem volt hasfájós, szerencsére.
2019. júl. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!