Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb babátok nektek is...

Nagyobb babátok nektek is szokott magyarázni pelenkázás közben?

Figyelt kérdés
Lányom 18 hós és mindig nagyon kommunikatív amikor épp pelenkázom. Gajdol mindenfélét, mutogat stb.

2019. júl. 20. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Kétéves fiam általában akkor szól be furákat, ha épp a dolgát végzi, sokszor ez a pelenkázással is egybe van kötve.


Pár napja is reggel kibontottam a pelusból, és elkezdett pukizni meg kakilni, úgyhogy visszahajtottam rá.


Néz rám furán ahogy megy az ürítés és azt mondja "Kasszandra." Nem tudom hol hallhatta a nevet.

2019. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez érdekes dolog, nekem 2 hónapos a lányom és folyamatosan "magyaráz" pelenkázás közben. Szépen formázza a száját és hangokat ad ki hozzá, közben vigyorog, eszméletlen cuki :) De ezt a viselkedést csak peluscsere során tudom előhozni belőle.
2019. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
3 hetes a lányom, de ő is végig dudorászik, mert egyelőre csak azt tud. Gondolom ha nagyobb lesz akkor majd magyarázni is fog.
2019. júl. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Én azt nem értem, hogy a mai gyerekek milyen okosak, a szobatisztasággal mégis el vannak maradva.
2019. júl. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
10 hós fiam csak szökni akar.tekereg meg nyöszörög meg mászik el. Én boldog lennék ha csak magyarázni :D
2019. júl. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb az egész napot végigdumàlja, kommenteli, nem kell hozzá pelenkázni. 21 hónapos, de legalább egy fél éve így van.
2019. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!