Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elképzelhető, hogy azért...

Elképzelhető, hogy azért bukik mostanában a babám, mert megtanult forogni és felkavarodik a gyomra?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt bukós egyáltalán. Nem váltottunk tápszert sem. Másra nem tudok gondolni. Mitől lehet még?

Állandóan forog és elég nagy adagok visszajönnek, de nem mindig forgás közben, hanem akkor is ha kézben van.


2019. júl. 22. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem három alapból bukós gyerekem volt és mindháromnál romlott a helyzet átmenetileg, amikor forogni kezdtek.
2019. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az ém fiamatbis hiaba bufiztettem 15-20perceken at, amint leraktam es mozogni kezdett, forgolodott, kuszott, már jött is vissza, és volt hogy evés után órákkal is megtörtént. Amikor ülni kezdett, akkor lett jobb.
2019. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!