Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? Hol van olyan...

Ez normális? Hol van olyan hely, papír, bármi, ahonnan lehet információt szerezni NORMÁLISAN?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, túl aggódó, nehezen értem meg mi hogy működik. Tehát 6 hónapos babám először kapott barackot múlt héten csütörtöktől, fokozatosan többet adtam neki, tegnap már nem sokat evett. Nem kérte. ma viszont a szokásosnál kenocsosebb lett a széklete. Nem is olyan anyatejes sárga, hanem picit sötétebb. Minden kaja probanal másabb lesz vagy ilyen?
2019. júl. 22. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindig másmilyen lesz, attól függően mit eszik. Nem kell ennyire túlgondolni. ;)
2019. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden kajától más lesz. A hústól barnásabb, büdösebb, a sütőtök is szinezi, répa, a céklától pirosas(ne ijedj meg).
2019. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem... De tok káosz van a fejemben. Mindenki mást mond, valaki szerinte pár napig egy felé kaja, mások szerint mindennap más gyumi..
2019. júl. 22. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno úgy csináltam, hogy 2-3 napig adtam ugyanazt, hogy ki tudjam tapasztalni, milyen hatással van rá, mennyire fogja meg a hasát, allergiás-e rá. Sokszor el is utasított valamit, ilyenkor újra és újra próbálkoztam.
2019. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!