Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor barnult be a babátok szeme?

Mikor barnult be a babátok szeme?

Figyelt kérdés
Kislányom sötétkék szemmel született. Nekem kék, apukájának barna. Tudom, hogy valószínűbb a barna.
2019. júl. 22. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom minden gyerek sötétkék szemmel születik. A barna dominál általában. Ha apukának barna a szeme, valószínűleg azt örökli, hacsak apuka nem hordozza a barna mellett a kék színt 50%-ban.
2019. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fiamnak 3 hónaposan már barna volt, a lányomnak a sötétkék kivilágosodott, aztán elkezdett zöldülni 8 hónaposan. Másfél évesen pedig elkezdett barnulni. Érdekes színe lett, itt-ott megcsillan a zöld a világosbarnában. A családban az egyik tatán kívül mindenki barna szemű (leginkább mély, sötétbarna), neki kékes-zöldes.
2019. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nekem kékeszöld, páromnak barna és az egész családjának is. 5eves a gyerekünk, világító kékeszöld szemekkel. :) olyan fél éves kora óta ilyen neki. Most várjuk a kistesot, kíváncsi vagyok neki milyen lesz.
2019. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lányomnak nahyon sokáig szürke volt


Apja is szürke szemű



Most 1 éves..

Semmilyen színe ninvs


Se nem barna

Se nem kék

Se nem szürke



Foltos


Apunak hasonló


Bár nála jobban dominál a kéke


Én barna szemű vagyok

2019. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden bana sötétkék szemmel születik, ha nehany honapos koraig nem vilagosodik ki, akkor valoszinubb a barna. Kisfiam 1 eves is elmult, mire azt mertem mondani, hogy most már barna. Kislányom 2 hónapos lesz, 1 honapos korára a sötétkékből barna lett. Én és a családom kék szeműek vagyunk, férjem és a családja apuját kivéve barna szeműek.
2019. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hasonó felállásból nálunk mindkettőnek olyan "színváltós" közelről szürkés-kékes, belül meg barna sávos szeme lett... azaz az, amit az angol mogyoróbarnának mond, nekem meg messziről meg olajzöld :) Az egyiknek kicsit világosabb, a másiknak sötétebb. Vártam, hogy még változik valamerre, de nem változott (már nagyok).

Ilyesmik:

[link]

[link]

2019. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom, mert a mi babánk kék szemű már 10 hónapja ( valószinüleg az is marad, mert mi is azok vagyunk) de az ismerőseim barna szemű babáik már 3-6 hónaposan barna szeműek voltak
2019. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az en csaladomban mindenkinek barna a szeme, vilagostol a sotetig az osszes arnyalat megtalalhato. (Egyedul nagymamamnak zold), nekem sotetbarna.


Perom csaladjaban nincs egy barna szempar sem! Mindenkineknkek vagy zold a szeme, paromnak zold.


Kisfiunk szuleteskori sotetkeke kb 7 honaposan elkezdett angyon vilagos kek lenni, de csak legbelul, azutan elkezdett sotetedni, zold lett, kb 1 eves korara, pont mint az apukajanak, most 3 eves, mar egy ideje nem valtozott a szemszine.

2019. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elsőt kijavítanám, én nagyon sötét barna szemmel születtem, és olyan is maradt. Van róla kép. Majdnem fekete volt.
2019. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem minden baba születik sötétkék szemmel, hanem a legtöbb baba. Vannak kivételek.

Az én kisfiam is barna szemmel született és ez nem változott azóta sem. Most 9 hónapos.

2019. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!