Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Személyi igazolvány készítése...

Személyi igazolvány készítése hogy zajlik babáknál?

Figyelt kérdés

3 hónapos babánknak csináltatunk szerdán, mert Ausztriába utazunk rokonokhoz.

Hogy zajlik egy ilyen? Mit kell vinni (apukát, papírokat tudom). Mibe kell/érdemes öltöztetni? Hogy csinálják a fotót, ölben? Sajnos a nő akitől az időpontot kértem, annyira bunkó volt, hogy elfelejtettem megkérdezni.

Köszi a segítséget!


2019. júl. 22. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Apa, anya, iratok mindenkié.

Tök nyolc, milyen ruha van rajta, de ami a lényeg, hogy vigyél magaddal egy hófehér textilpelenkát. Ölben fotózzák és le kell takarnod magad. Ennyi.

2019. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem textilpelust hanem A4 papírt tesznek közém és a baba közé.

Ölesben fogod



Fehér háttér miatt ne fehér legyen a felső

2019. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*öledben
2019. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most tényleg csak nálunk voltak olyan szemetek, hogy az egy hónapos babát be kellett tartanom a fülkébe úgy hogy veletlen sem látszódjon belőlem semmi? Szegény még bizonytalanul tartotta a fejét is és az is baj volt.
2019. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jujjj

Utolsó


Nem találékonyak az ügyintézők

Vagy túl találékonyak

2019. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most voltam pont személyit csináltatni és előttem egy család volt ott, anyuka ölében fogta a babát és úgy fényképezték le. Amúgy a ruhára nincs semmi előírás. Abban viszed, amibe akarod.
2019. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!