Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelli Foxi travel system...

Lorelli Foxi travel system babakocsihoz mit szóltok?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg még ilyen ártípusban travel systemeket?

2019. júl. 27. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

[link]

Ez ugyan játékbabakocsi de minőségibb mint a Lorelli és szerintem tovább ki is szolgálja a gyereket. Ez a Lorelli az első sarokig sem birná ki szerintem, híresen gagyi, ócska és konkrétan semeddig sem tart. Ha ennyi pénzt szánsz rá akkor inkább vegyél egy taligát és béleld ki mert kb azzal jobban jársz. Nézz szét inkább jófogáson hátha ott találsz valamit használtan.

2019. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval ilyen 1x használatos😆esetleg a MammaKiddies Light4 Go-hoz mit szólsz? Újszülöttnek is használhatom? Az igazság az, hogy nem igazán szeretnék használtan.
2019. júl. 28. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
4 gyerekemet szolgálta ki a Lorelli kocsi, terepen, homokban, mindenhol. Kutya baja most sem, simán kibírna még egy babát.
2019. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk venni, ha minden igaz, egy Touragoo Trip 3-mat fogunk venni. A leírása alapján nekem tetszik.
2019. júl. 28. 01:43
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Kerülök mindent ami lorelli. Több dolgunk is van, ami lorelli, mind egy kalap s.R volt. Nagyon megbántam őket.
2019. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát amilyen Lorelli babakocsikat láttam ma, hát valami szörnyű. Viszont a Touragoo sem különb. Úgy döntöttünk, hogy inkább veszünk egy jobbat, drágábbat, és kiszolgál 2 gyerkőcöt. Végül egy Chipolino Malta mellett döntöttünk.:)
2019. júl. 28. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!