Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Touragoo Flame vélemény? Link...

Touragoo Flame vélemény? Link lejjebb, nem a legújabb modell

Figyelt kérdés

[link]


Csak az akinek van ilyen kocsija megírná a véleményét? Találtam egyet használtan 40ert annyit megér?

Nem a legújabb modell tudom.


Köszönöm a véleményeket :-)


2019. aug. 1. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Megér annyit, de nekem nem kellene, 16kg. Akkora, mint egy tank.
2019. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem ilyenem volt,hát..2 emberes a szétszerelése,ha sokat autóztok.A sportrész elfektetése sem egyszerű.Szóval mégegyszer nem kellene,amúgy masszív járgány.
2019. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg nagyon szerettem, 3 gyereket szolgált ki.

Én egy kézzel döntöm a port részt, és egy kézzel kiveszem a kocsiból 170 cm 66 kg vagyok.


Nehéz az biztos, de én nem cipelem emeletre, viszont nagy a Mózes a 14 honaposom meg simán alszik benne, nagy a bevasarlo kosara, (tok jó ha jatszora mentek)

Szóval nekem megerne, egy kézzel irányítom, és remekül rugozik.

2019. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 babyboom567 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nekünk ilyen van,én szerettem(már nem használjuk, nemsokára eladom),az aljába rengeteg ,rengeteg, dolog elfér.Viszont nekünk nincs autónk,egyetlen egyszer volt taxiba rakva az egész kocsi.Ha autó nélkül éltek, akkor nyugodtan vedd meg, nagyon jó babakocsi, viszont ha sűrűn kell autóba rakni, vagy mondjuk emeletre cipelni akkor ne vedd meg.

40ért akkor vedd meg ha teljesen hibátlan.

Én kb 25ért fogom hirdetni a vázat meg a mózest, mert a sport rész nekünk javításra szorul,mert a gyerekem szétrúgta.Hordozót meg nem vettünk hozzá.

2019. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, képek alapján nagyon jó állapotban van és 3in1, lenne hozzá hordozó is :-)
2019. aug. 2. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!