Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Brendonból rendelt babakocsi...

Brendonból rendelt babakocsi milyen állapotban szállítják házhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 9hónapos a kislányom és az essigi babakocsinkat leszeretném cserélni sport babakocsira,ami kisebb és könnyebb is.Brendon oldaláról néztem ki egyet viszont nem tudom,hogy összeszerelten vagy páromnak kell összeszerelni egy útmutató alapján. Valaki rendelt már ebből a bababoltból ??
2019. aug. 5. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem szerelik össze neked. De nem kell a párodat várni vele, te is rá tudod tenni a kerekeket...
2019. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2019. aug. 5. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne a párodnak? A kerekeket, az alsó zsákot meg a napernyőt kell rátenni. 😄
2019. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,hogy nagyobb összeszerelési tevékenységgel jár. ;) ;)
2019. aug. 5. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Természetesen eredeti gyári csomagban küldik, gyári állapotban.

Van olyan márka, amelyik szinte teljesen készen küldi, csak a kerekek hiányoznak.

És van olyan, ahol kissé több meló összerakni. Első kocsink az ikeából is érkezhetett volna, annyira darabokban jött. :D

2019. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Jaj hát nem egy nagy kaland, a csomagból több idő lesz kiszedni.
2019. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. aug. 5. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!