Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lidl lupilu babahordozó jó lehet?

Lidl lupilu babahordozó jó lehet?

Figyelt kérdés
26-tól lehet venni a lidlbe babahordozót, ismeri valaki? Mennyire lehet jó?
2019. aug. 19. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs a közeletekben hordozós klub vagy hordozási tanácsadó? Ha nincs, a facebookon biztos van hordozós csoport, rákérdeznék. Ránézésre szerintem nem jó, de nem vagyok szakértő. Mekkora a babád korban és súlyban?
2019. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Másfél hónapos és 4700gramm.sajnos nincs hordozó klubb és semmi ilyesmi mifelénk
2019. aug. 20. 06:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok megint, ezt most találtam neked (Kendőben jó / Hordozási tanácsadás - Gerhát Petra):


Ez az eszköz kizárólag elöl hordozásra alkalmas, hiszen nincs gumikezed hátul biztonságosan rögzíteni a tépőzárakat


☝️Fix pánthosszúságú, azaz vagy pont jó, vagy a gyereket nem tartja stabilan ( pont olyan hosszúnak kell lennie a pántoknak, hogy téged és a babádat átérjenek), ebből a szempontból még az is lutri, hogy két méret van, hiszen mindig a szülő és a baba együttes testarányai számítanak


☝️Fix a body szélessége és magassága, azaz kb 1-2 konfekcióméret után a baba kinövi és nem tudja már támasztani megfelelően (térdhajlattól térdhajlatig, vàllvonalig)


☝️A tépőzár minősége és hosszan tartó épsège is kétséges lehet, hiszen használattal öregszik, bolyhosodik


☝️Azzal, hogy a fenék alatt csomózhatóság vagy hátra vezetés helyett a szárakat a baba hátára tapasztja az ember, visszavezeti a terhelést a babára, amit amúgy a vállpántokkal kéne leemelnie és elvezetnie és ezáltal pihenő, nyugalmi helyzetet biztosítani, másrészt olyan nyomáspontot alakít ki, ami tuti h a babák nagy részét zavarja ( engem pl már egy melltartópánt vagy csat is nyomni szokott...)


☝️A tépőzár hangos, ijesztő is lehet még éber babáknak is, ha meg elalszik, mit csinál az ember, ha szeretnè levenni? 🤷‍♀️


Azaz sztem pénzkidobás es lutri, hogy jó-e és ha igen, meddig. Próba nélkül biztos nem javaslom, alapból is inkább más eszközt vagy a fenti hátrányok figyelembe vételét ennek megvásárlásakor.


❤️Ezzel ellentétben a Lupili-Lidl hordozókendője egy szuper babahordozó eszköz, ha azt láttok valahol, bátran javaslom a használatát, klassz lenne, ha újra kaphatóvá válna itthon is! 👌🏻

2019. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még mindig egyes vagyok: a liliputi.hu oldalon rendeltem az első rugalmas hordozókendőmet 2016-ban. Újszülöttel vagy ezt vagy karikás vagy szövött kendőt szoktak ajánlani. Nekem ez volt a szimpatikus, bár tény, hogy sokáig nem tudtuk használni. Elől hordoztam a kisfiamat, és ez a kendő max. 8 kg-ig jó. Most 38 hetes vagyok, szövött kendőt tervezek majd venni, bár tény és való, nem olcsó mulatság. Akit az előbb küldtem hordozó, írt a LIDL-nek, hogy ez a fajta nem megfelelő, kíváncsi vagyok a válaszukra. (Tavaly az Aldiban is volt olcsón, ott is jelezték hordozási tanácsadók a problémákat, és ennek hatására be is vették a polcokról.)
2019. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2019. aug. 21. 07:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csatos hordozót használtam, nekünk ez a típus vált be. A férjem és én is könnyen magunkra tudtuk csatolni, és az ára sem szállt még el annyira. Nálunk két gyerkőc használta, nemrég továbbadtam egy ismerősnek, és még mindig nagyon jó állapotban van!

Babóca csatos hordozó a neve, most csak egyet találtam használtan: [link]

2019. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!