Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi választásban szeretn...

Babakocsi választásban szeretnék tanácsot kérni. Max.100ezres árkategóriában keresnék 3in 1 babakocsit, elsősorban megkímelt állapotú használtat néznénk. Melyik márka/típus éri meg legjobban ár/érték arányban ebben az ársávban?

Figyelt kérdés
Ami még fontos szempont, hogy alacsony vékony, nem túl erős típus vagyok, és 2. Emeleten lakunk lift nélkül, földszinti tároló nincs, szóval nagy előny lenne a minél könnyebb kocsi.

2019. aug. 21. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Quinny zapp flex. A legkönnyebb, legkisebb kocsi.


Vagy Quinny zapp xtra, arra csak a hordozót lehet tenni, majd a sport részbe olyan 5-6 hónaposan a babát. A hordozoban 1 éves koráig elfért a fiam, pedig nagy baba volt. Mi az első gyerekkel sem használtuk ki a mozest, max 5X vittem le benne, a másodiknál , harmadiknál már nem is vettünk. A hordozó is megfelel arra a napi 1 sétára, boltba leugrani.

2019. aug. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Biztosan nem cipelném a babakocsit fel-le minden nap. Egy babahordozó a kocsiba, egy hordozókendő és majd ha már tud ülni, akkor egy extrakönnyű, esernyőre csukható sportkocsi.
2019. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy Hauck shopper trio set babakocsim van. a 3.emeletre cipeltem, szintén lift nélkül. és strapabíró, már 2 gyereket kiszolgált, de még semmi baja
2019. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!