Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit vennék, de nem...

Babakocsit vennék, de nem találom a megfelelőt?

Figyelt kérdés

Egy ideje keresem a számunkra megfelelő babakocsit. A lényege, hogy esernyőre csukható legyen és terepre való. Nem a városban lakunk és a kocsi is kicsi ez a kettő fontos szempont.


4 vagy 3 kerekű lényegtelen csak ne legyen horror összeg. Tud nekem valaki segíteni ebbe mit ajánl vagy hol nézzek körbe? Már nagyon kezdek elkeseredni..


2019. aug. 23. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Az esernyőkocsik többsége kiskerekes és nem terepre való.

Fuss neki még egyszer! Amúgy a nem horror összeg sem egzakt. Újonnan 70-90 körül vannak a jó, strapabíró sportkocsik.

(Egyébként létezik olyan lapracsukható, ami kisebb helyet foglal el, mint egy esernyőkocsi.)

2019. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az esernyőkocsik nem terepre valók, kompromisszumot kell kötni valamiben. Én most így a Cybex Eezy S+ ajánlom, picikére csukható, könnyű: 7kg és nagyobb a kereke. Az ennél kisebb kerekű Cybexünk simán elmegy bárhol, gondolom akkor biztosan ez is. Az, hogy neked mi a nem horror ár azt nem tudom, nekem ez abszolút a belefér kategória, főleg, hogy magasra tetted a lécet.

[link]

2019. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus ... 8 eve egy ilyen kocsi meg csak 15e volt...

Bakker de h nem most vagyok terhes 😀


Amigy nekunk girafe club volt, hasznaltam (3x hasznaltak szinte uj volt) vettem 8e

Folduton is elment 2 evig hasznaltam jo allapotban maradt igy is 🙂

2019. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Quinny zapp flex plus ilyen,amit keresel,nézz utána.Használtan egész jó áron ki lehet fogni.
2019. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GB Qbit plus babakocsit ajánlanám. Nem esernyőre, de nagyon kicsire összecsukható egy kézzel.

A GB Qbit-nek kisebb a kereke, a GB Qbit plusnak viszont már nagyobb, könnyebb tolni terepen.

2019. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!