Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Chicco Echo babakocsiról...

Chicco Echo babakocsiról vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


Ezzel a kocsival szemezgetek, de érdekelne mennyire strapabíró, könnyen kezelhető-e egyszóval minden. Ha van valakinek és megosztaná a véleményét annak nagyon örülnék :)


2019. aug. 23. 11:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Most találtam a liteway típusút is. A kettő közül inkább melyik?
2019. aug. 23. 11:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk echo van, használtan kaptuk ajándékba ismerőstől. Igazából nem sokat használjuk, mert kis gagyi sz.r, a gyerek folyton lecsúszik benne mert nincs középen a karfán lecsúszásgáló (nem mindig kötöm be, mert utálja az övet), nem szereti, hogy alacsonyan ül, irányítani nehéz, csak két kézzel tudod tolni. Először örültem, hogy milyen jó, kicsire csukható, könnyebben elfér az autó csomagtartójában, de mégis inkább a dög nehéz multikocsi sportrészét viszem magammal. Szerintem nem ér 40ezret.
2019. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. aug. 23. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!