Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Erről a hordozóról mi a...

Erről a hordozóról mi a véleményetek? Használt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2019. aug. 27. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kenguru! Nem javasolt a használata
2019. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A kenguru név ma már nem jelent semmit. Minden csatit hívnak így.

Nekem az a furi, hogy olcsó nagyon. Egy jó minőségü karikás kendő többe kerül.

Hordozási tanácsadó, klub a legjobb, ott ki is tudod kölcsönözni, hogy megismerd.

Mi 3 csatit próbáltunk 1-1 hétre, és az elsőre legjobbnak tűnőben fájt egyedül a derekam.

2019. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy nem bővíthető a terpesz pl, így csak egy rövid ideig lehet jó. Egyébként ez a kengurutol egy fokkal jobb. Van a liliputi, maraya, lennylamb, stb márka ami biztonságos és jó, persze minden életkornak megvan a maga hordozóeszköze. A szövött kendő az ami életkorfüggetlen
2019. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az M-pozicio pont nem valosul meg benne, pici babaknal ahhoz a vallpantnak a derekpantba kellene csatlakoznia csatos hordozonal. Lattam mar amugy ennel rosszabbat is a Brendonnal, ez legalabb nem a klasszik, merev, kifelehordozos, vekonyterpeszu kenguru.
2019. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3. Neked igazad van. Akkor meg xar. Azért olcsó.
2019. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint a 4-nek mondtam.
2019. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt írja a leírás 0 hótól!De ezt NEM pici újszülött babának való! Sok dolog fentvan a hordozásról Gremese oldalán. Én a rugalmasan, mei tait, csatosat használtan vettem, de jó minőségűt. A babád gerincének nem mindegy mibe teszed és mikor, olvass utána!
2019. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-os, igen, raadasul mar a foton rosszul hirdetik, es a kepeken lathato, hogy a merete is nagyobb babanak lenne valo, ujszulottnek ez tul nagy, nem is allithato a hatresze, sem a terpesze, es kamu a kepen, hogy M-pozicioban van a laba. Amugy a Lidl most hozott volna ki egy eleg hasonlo hordozot, de tobben jeleztek, hogy ez nem megfelelo, igy vegul kiirtak, hogy nemfelelt meg a Lidl magas elvarasainak, ezert nem kerult ki a boltokba.
2019. aug. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A.Brendonban meg semennyire nem is ertenek amugy a hordozashoz, az Amazonas kendoiken kivul jobb nem ott vasarolni. Helyette mamamibolt, hordozo.hu, Gremese, hordozosklub, Pesten a Hordozohazban kolcsonozni is lehet. Ha valaki olcsot szeretne es jot is, akkor a Lidl Lupilu hordozokendoje ujonnan nem egy nagy osszeg.
2019. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Coffelia ***** válasza:
Fordulj inkább képesített hordozási tanácsadóhoz a témában!
2019. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!