Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ki milyen sport babakocsit...

Ki milyen sport babakocsit ajánlana?

Figyelt kérdés

Kisfiam jövő hónap 23.-án 1 éves lesz..jelenleg 11 kg és 80cm, olyan babakocsit keresnék aminek nagy az ülő felülete,kényelmesen ül (akár hosszabb séta közben is ) kisebb helyeken is el fér, könnyű tolni és irányítani, össze lehessen csukni és kocsi csomagtartóba is el férjen .


már vásároltam neki egyet de nem néztem át alaposan és csak akkor derült ki hogy kicsi az ülő felülete mikor otthon bele ültettem, ugyanis nem volt ott velünk mikor vásároltunk. Most a neten nézegettem nagyon sokat és több is tetszik,max 40.000 ft ig szeretnek venni neki,


kíváncsi lennék az itteni anyukák véleményére hogy melyik sport babakocsi a legjobb..

(Volt neki 3in1 babakocsia szerettem a sport részt is mert kényelmesen ült benne de a váz eléggé nagyon volt és úgy nem nagyom volt jó,főleg ha vásárolni mentünk külön kellet hely a váznak a sport resz ülőnek és plusz a gyerek ülés..)



2019. aug. 30. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Thule Urban Glide. Már 4,5 éves,de még mi dig kényelmesen elfér benne. Igen, tud járni. Csak nem 10 kmt futni, így kénytelen vagyok beletenni.
2019. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Márkát nem írok, mert sok jó van. Amire érdemes figyelni: nagyobb kerék jó mindenféle kavicsos, hepehupás úton, a kicsi kerekek borzalmasak. dönthető legyen, hiszen sokszor elalszanak séta közben. Napellenzője állítható legyen, ne fix, de a legjobb az állítható tolókar. Mindig szenvedünk, amikor szemből süt a nap, borzasztó a napernyőt is tekergetni, a legjobb, ha irányt lehet váltani a tolókar átrakásával. A csomagtartó se legyen túl pici, mert vásárolni is babakocsival mész, esővédő, télen lábzsák nagyon hasznos.
2019. aug. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért normális minőségű újat nem fogsz találni. Ezeket találtam.

[link]

[link]

[link]

2019. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló igen ezeket el felejtettem írni köszi hogy írtad,bár a forgatható tolókarossal annyi a bajom hogy ha meg fordítom a bolyhosítható kerekek hatra kerülnek előre pedig a fixek azt egy kicsit nehézkes lenne úgy tolni szerintem 😁
2019. aug. 31. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!