Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cam babakocsit próbált már...

Cam babakocsit próbált már valaki, esetleg Cam Taski-t?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Olyat szeretnék, ami viszonylag könnyű, kényelmes a babának és megfizethető (bőven 200ezer alatt).

2019. szept. 22. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
CAM Pulsar kocsink van, én nem szeretem igazán, de már kihúzzuk vele azt a pár hónapot, amíg még kell. Nem jó a rugózása, könnyűnek semmiképp nem mondanám, nem szeretem a karos fékjeit, nagyon nem áll kézre az összehajtása, nem szeretem hogy nem bezipzározható az alsó kosara. Jónak tűnt mikor megvettük, de hamar kiderült, hogy nekünk nagyon nem erre van szükségünk. Kényelmesnek mondjuk kényelmes a picinek, nagyon jókat alszik benne, ez az egyetlen indok amiért nem adtam még el. De második babánál tuti lecseréljük. Ilyen árban mérföldekkel jobb babakocsikat lehet kapni szerintem.
2019. szept. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemrég láttam a játszón egy Cam babakocsit ami egészen újnak tűnt ha csak a huzatot néztem, normális családé volt. Úgy volt összecelluxozva itt-ott mert gondolom szétesett. :D
2019. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 200000ft alatt nincs normális babakocsi. Esetleg ha használtan tovább adja valaki a drágát. Nekünk is cam van, a baba is és én is imádjuk! Egyik ismerősömnek kunert van, hát kb. mint a Suzuki meg a BMW. Egyébként én még terhesség előtt végigjártam a bababoltokat, és a cam bizonyult a leges leg könnyebbnek,és kis kocsiba is elfér, (nekem fontos volt, hogy könnyű legyen) szerintem megéri rá áldozni, pláne ha több babót szeretnél, mert ez a fajta bőven kifog szolgálni több gyereket is, ellenben a kínai és lengyel nagy batárokkal. A boltba is azt mondta az eladó, hogy a cam-nak is van olcsóbb változata, de ez látszik a minőségén (és tényleg). De szerintem járd végig a boltokat, és magad győződj meg róla, hogy neked melyik a legjobb. Emeld fel, csukd össze, nyisd ki, nézd meg nem nyikorog e stb....
2019. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!