Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy szoktátok etetni babátoka...

Hogy szoktátok etetni babátokat hurcizás közben?

Figyelt kérdés
8 hónapos lányomat gyakran hurcizom, sokat járunk kirándulni, túrázni. De sajnos az etetés kérdés még nem igazán oldódott meg. Inkább az autóban szoktunk megetetni, de mi van, ha útközben éhezik meg? Azt hozzátenném, hogy napközben inkább rendes bébiételt eszik, tehát kanállal kellene etetni. Csak vegyük ki a hordozóból és úgy? Ülni még nem tud. Segítséget kérnék, hogy lehetne ezt megoldani. Köszönöm!

2019. okt. 5. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a hordozóban etettem a fiam.
2019. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én anno a hordozóban etettem a kisfiamat. Mi is vittük minden felé és ugyebár volt mikor nem tudtuk az autóban etetni. Még ülni ő sem tudott. Nálam volt a kajcsi és ha megéhezett akkor már etettem is. Igy is jó volt,egy élmény.
2019. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Én az ölembe ültetve, kicsit megdöntetve etetném: egyik kézzel megtartva a babát, másikkal meg kanalaznék.
2019. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!