Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babaszafari.hu rol rendelt...

Babaszafari.hu rol rendelt valaki már babakocsit?

Figyelt kérdés
Ha van készleten a termékből akkor hány nap alatt küldtek ki?
2019. okt. 14. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jó tapasztalatom. Személyesen a budapesti boltjukban vettük meg a babakocsit, de amikor hazahoztuk és kibontottuk akkor láttuk, hogy gyári hibás a mózeskosár. Telefonáltunk, visszavittük, ígérték hogy szólnak ha megjött a csere és feladják futárral hogy ne kelljen felmennünk megint. Két teljes hónapig telefonálgattam hetente hogy mi a nyavalya van, lassan meglesz a gyerek és nincs mibe tennünk. A párom már elment személyesen is hogy akkor adják vissza a pénzünket nem érdekel veszünk másik kocsit, de hát azt így meg úgy nem lehet. 39 hetes voltam, éppen ott voltunk hogy szólunk a fogyasztóvédelemnek, mikor jött egy telefon hogy igazából már a visszaküldés utáni héten megjött a csere, csak elvesztették róla a papírt hogy hová kell telefonálni és kié, meg hát a kolléga felrakta valami félreeső polcra és hát elfelejtődött. De a legalább 50 telefonhívás során egyszer nem vették a fáradságot hogy utánanezzenek. Soha többet nem rendelünk onnan semmit.
2019. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fél babaszobánk onnan van. Nagyon kedvesek az üzletben is és az ügyfélszolgálaton is, a rajtárban is, ha épp oda kell menni nagyobb dologért. 3 babakocsink van, 2-t rendeltünk, 3-4 nap alatt itt voltak.
2019. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi nem jártunk jól, de nem fogom őket lejáratni, hisz olvasom, van, akinél minden rendben volt.
2019. okt. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tegnap rendeltem egy babakocsit

Meg mindig nem kaptam meg a visszaigazolo e mailt h mikor küldik vagy hogy egyáltalán fel dolgoztak e..

2019. okt. 15. 08:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem onnan tavaly, valóban aranyos az ügyfélszolgálat, csak sajnos fogyatékos. Harmadszorra sikerült azt, és úgy megkapnom, amit rendeltem.
2019. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na most azt irtak hogy nincs készleten érdekes mert amikor megrendeltem még volt.. Azt irtak be szerzés alatt van és majd küldik na de mikor majd?!
2019. okt. 15. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Oda szokták írni a tárgy adatlapjára, hogyha épp nincs raktáron, mennyi idő alatt vállalják a beszerzését!


Mi bútorokat rendeltünk, két részletben (az egyik szekrény akciós volt, és arra nem lehetett a Glamour napos kupont érvényesíteni). Múlt csütörtökön rendeltem, a szekrényt tegnap hozták ki. A másik csomagra várni kell, mert a pelenkázó komód nincs raktáron épp, és azt írták az adatlapján, hogy kb. 2-6 hét a beszerzése, szóval ezzel kalkulálok :)

2019. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lemaradt, mi teljesen elégedettek vagyunk eddig, mind az eladókkal, mind az ügyfélszolgálattal :)
2019. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!