Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozó után milyen autósülést...

Hordozó után milyen autósülést kell venni,9-25,9-35? 10 kg de már nem fér benne,10 hónapos.

Figyelt kérdés
2019. okt. 24. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Én 0-18 kg-osat veszek, mert az háttal is rögzíthető

Utána nagyobbat, ezt megörökli a tesó.

Ha nem terveznék tesőt akkor 9-max 25kg vennék.

Egy 10 hónapos gyereknek nem lehet jó egy 2.-3. Osztályos 30 kg feletti gyereknek is való ülés


/Minél kisebb intervallumban használható, annál biztonságosabb./

2019. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Én vettem egy 9-35 kgsat, de túl kicsi hozzá magasságra, így el kellett vinnem a Brendonba és ott sikerült kiválasztani neki egyet a 9-18 kg-s kategóriából. A 9-25höz is túl kicsi volt. Ha nem akarod ott megvenni, inkább netről rendelnél, akkoris érdemes a Brendonba elmenni a gyerekkel próbálni, ott az eladótól szakszerű segítséget kaphatsz. Mi pl kiválasztottunk egyet a 9-25 kg-sból és nekem is meg a férjemnek is jónak nézett ki, mire közölte a csávó, hogy látja anyuka, az a szűkítő nem ér le a gyerek álláig, így egy ütközésnél széttörik a gyerek állkapcsa.


Szóval mindenképp menj el valahova próbálni, és ha valamelyik megtetszik akkor utána tudsz rendelni ugyanolyat a netről.

2019. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0-18 vagy nagyon maximum 9-18
2019. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 0-18kg -ig vettem.Így a hordozót nem kell ki-be kötözgetni,az fixen a kocsiban van.Ha 10 kg.a babád,akkor nyilván attol felfelé vennék.
2019. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

0-18-ast vettem mindegyik gyereknek a hordozo utan, mert nagyok voltak, hamar kinottek ahordozot, de ezekben az ulesekben meg nem kell mereven ulniuk, mint a 9 kg plusszosokban, hanem donthetok.

Ultetni meg nem akartam oket 6-8 honaposan, hiaba voltak mar 9 kg felett.

Plusz ezek hatra neznek, nem elore, mint a nagyobbaknak valo ulesek.

Ezeket csereltuk 15-36-osra 3,5 eves kor korul.

2019. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0-18, háttal beköthetőt.
2019. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!