Van olyan baba, aki nem szereti a hordozókendőt vagy ez csak azt jelenti, hogy rosszul lett felkötve?

Figyelt kérdés

2019. okt. 25. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Rosszul vagy rossz eszközzel lett felkötve. Vagy időbe telne, míg megszokja.
2019. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi hordozási tanácsadóval leteszteltük mindet, a babám utálta, ki akart szabadulni, kapálózott, ordított ameddig ki nem szabadítottam. Talán 5 perc volt amit eltűrt, de már visított ha meglátta mire készülök. Nem minden baba szereti. És nem, nem volt rosszul megkötve.
2019. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van olyan baba aki nem szereti. Van aki meg a babakocsiban nem bír megmaradni. A fiam utálta a kendőt, igaz ő már volt 4 hónapos mikor elkezdtük. A lányommal újszülött korától használtuk, ő nagyon szerette, hasfájós korszakában abban aludt délutánonként. Később vettem egy félcsatos hordozót a rugalmas kendő helyett, azt sokáig nem szerette, vissza kellett térnem a kendőre. Most 9 hónapos, mindegy neki csak rajtam legyen. :)
2019. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én fiam is utálta, pedig néha jobb lett volna vele mint babakocsival. Ő szeretett a kocsiban lefeküdni, hallgatni a különféle zajokat. Ő is tolta el magát hogy kiszabaduljon és sírt. Már 14 hónapos és szereti ha csípőülőkén cipelem ahonnan le tud szállni, de a hátamra most se tudom felkötni.
2019. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagy imádta, ha fel volt kötve, a kicsi 20 percig bírta, ami azért volt baj, mert másfél ora, míg megjárjuk az ovit meg vissza. Ő utálta, pedig 1 honapig minden nap magamra kötöttem és igen, jól. A babakocsit imádja....
2019. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Kisfiam utálja.Mikor már napokig kínoztam szegényt,gondoltam majd megszokja de csak üvöltött és kapálózott ,feladtam. Abban nem tudott elaludni.Babakocsit sem szereti.Minden nap kalkulálnom kell a sétákkal is. Meg kell várnom míg lesz olyan fáradt,hogy hamar elalszik. Abban is általában üvölt de legalább elalszik. És kb 1 órát bír
2019. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos lányom kivétel nélkül minden hordozóeszközben visít, pedig hordozási tanácsadó segített felkötni. Van csatos hordozók, rugalmas kendőnk, mei-tai-nk, illetve hordozós klubban kipróbáltunk még többfélét is. Újszülött kora óta próbálkozunk, de már pár naposan is lila fejjel üvöltött a kendőben. Kezdem feladni, pedig nagyon szerettem volna hordozni, az életstílusunknak is jobban megfelelne mint a kocsi, de ha ő ilyen, akkor nem fogom kínozni, kocsizunk. Tényleg mindent kipróbáltunk, vannak ilyen babák, őket így kell elfogadni.
2019. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
A kislányom utálta a hordozást. Pici korában kezdtem vele megszokatni de nem rajongott az ötletért. Volt pár hónap amikor elviselte de utána megint nem. Amikor elviselte sem szerettem. Volt, hogy télen úgy mentünk a postára hogy hordoztam, már a hátamon volt mert nehéz volt. Amikor beértünk a postára hívta fel a figyelmemet egy hölgy arra, hogy a gyerek leszedte a sapkáját. Mint valami nyomorult próbáltam visszatenni rá de esélyem sem volt mert nem lehet a gyerekhez hozzáférni úgy ha az ember hátán van és nem akarja az egészet leszedni. Miután látta a kínomat ő visszatette a sapkáját de nem nyugtatott meg a tudat, hogy egyrészt 10 percet sétáltam vele a majdnem 0 fokban sapka nélkül majd hazafele is ha leszedi nem tudok mihez kezdeni. Eladtuk végül a fenébe mert csak nyűg volt. Egy nagyon jó márkájú, minden szempontnak megfelelő hordozóeszköz volt egyébként.
2019. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Szintén volt bőven segítségem a horfozó eszközökhöz. Fiam ordított,visított bennük, de a babakocsitaig szetrti. 2 éves, de ha intézni megyünk még azzal megyünk.
2019. okt. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindhárom gyerekem szeteti, viszont ha feszes vagy laza az izomzat, akkor lehet kifejezetten kényelmetlen, akar fajdalmas számukra a hordozas
2019. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!