Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Új, még ki sem csomagolt...

Új, még ki sem csomagolt babakocsikat mennyivel olcsóbban érdemes meghirdetni a bolti árától?

Figyelt kérdés
Nem reklám, ne értsétek félre! :D De egyáltalán nem értek a gyerekcuccokhoz meg úgy mást sem szoktam árulni neten, most hozzájutottam pár babakocsihoz, ki sem bontottam őket. Szerintek mennyivel olcsóbban érdemes meghirdetni az eredeti áruknál, amivel kelendő lesz, de azért nekem is megéri?
2019. okt. 25. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hogy neked mennyiért éri meg, azt nem tudhatjuk, mert nem mindegy, hogy féláron vetted valakitől, aki egy raktárból lopta vagy előtted esett le a kamionról és összeszedted.


Szerintem legalább 20-30 százalékkal kell a bolti ár alá menned, hogy valaki bevállalja a rizikót, hogy se garancia, se biztos származás (pl lehet hamisítvány).

2019. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piroska és a farkas ***** válasza:
87%
Hàt Te mennyiért jutottàl hozzà? Mert mondjuk ha alapból 50 ezres, Te meg megkaptad 30- ért, akkor ha 35- ért tovàbb adod, màr nyereséged van... de ez függ attól is, h tudsz- e szàmlàt, garanciàt adni....ha nem, akkor a bolti àrnak a felénél nem kérhetsz többet szerintem.
2019. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Én azt tapasztalom h amit megveszel a boltba mondjuk 60000 ft ért, azt ahogy hazagurítod az ára rögtön lemegy a felére, és tökre mind1 h használtad e. Fele áron kínálod sztem elviszik, ha kicsit több mint fele, talán még úgy is, attól függ milyen fajta babakocsi. Minél jobb árban adod annál kelendőbb nyilván, h neked h éri meg azt meg neked kell tudni.
2019. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ingyen kaptam. Köszi.
2019. okt. 25. 20:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Bolti áruknál megpróbálom 40 százalékkal olcsóbban, csak még utána kell néznem melyik mennyi :D Köszi mégegyszer
2019. okt. 25. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Ingyen babakocsit ajándékozz el, sok kis csöppségnek jól jönne, akinek a szülei nehezen veszik meg.
2019. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%

Attól függ milyen márka, van e rá kereslet. Ha nincs akkor te beárazhazod félárra is nem fogják megvenni, ha van mert népszerű akkor simán elvihetik többért is mint a fele. Mi a Cybex babakocsinkat vettük így, kicsivel több volt mint a fele az eredeti árnak (így is százezres nagyságrend). Megbízható márka ezért be mertük vállalni, nem is volt vele semmi gond az évek alatt, még mindig újszerű pedig nem kiméltük és jobb jelenlegi állapotában is mint egy új Kunert pl.

Egyébként ha ingyen kapnék babakocsikat szerintem bevinném a védőnőhöz, hogy keressen nekik családot ugyanis rengetegen nem engedhetik meg maguknak.

2019. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát azért nem mondok le cirka 350 ezerről, mert más a semmire szül meg aztán ez nem húz ki senkit a csávából ha már az alapok nincsenek meg, jó kis élete lesz a gyereknek.. lyukas kosárba dobálásnak semmi értelme
2019. okt. 25. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
8%
Nekem 350 ezret nem érné meg a nyűg, hogy szarakodjak vele meg tárolgassak ekkora méretű dolgokat ki tudja meddig de neked sok sikert kívánok. A hirdetést azért majd ne ilyen arrogáns stílusban add fel.
2019. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ne hallgass rájuk, ők is lahajolnak az utolsó 5 forintért is. Nyilván a saját babájuk holmijait is eladják a jófogáson, nem beviszik a védőnőhöz.
2019. okt. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!