Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik sportbabakocsi jó...

Melyik sportbabakocsi jó nehezebb terepre?

Figyelt kérdés
Olyant keresek, aminek tömör kerekei vannak, jól bírják a nehezebb terepet, és könnyű.

2019. okt. 27. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy könnyű,tömör nagy kerekű babakocsi.

Választanod kell hogy erős,nagy kerekeket akarsz vagy könnyű babakocsit.

2019. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első írja. A könnyű babakocsiknak műanyag kerekük van. Még ha nagy is az a műanyag kerék, nem megy el akárhol. A nagy tömör gumikerék meg nehéz.
2019. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Így van, a tömör kerék önmagában is nehéz. A felfújható meg amúgy jobb terepre. Én olcsóbb, háromkerekű futóbabakocsit vettem az első gyereknek. Azért, mert ezeket könnyű irányítani, jók terepen is, mert nagy, felfújható kerekük van, és könnyűek is. De mivel olcsók, annyira nem jók, mint az igazi márkás és profi futóbabakocsik.
2019. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért lett volna jó a tömör kerék, mert sokat járunk kirándulni, nem csak a városban akarjuk használni. De például buszozásnál vagy ha visszük magunkkal az autóban a babakocsit, mégis előnyösebb, ha könnyű.
2019. okt. 27. 09:25
 5/11 anonim ***** válasza:
Cybex Balios S
2019. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem unod még, hogy minden babakocsis kérdésre bedobod ezt a cybexet, tök mindegy, milyen paraméterek fontosak a kérdezőnek? Mert én már nagyon. Reklámozd máshol.
2019. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neked még közöd nem volt Cybexhez attól még nagyon jók a babakocsijaik csak te vagy fogalmatlan, nem is értem ilyen hogy zavarhat egy embert hogy mások ezt kommentelik. Azért teszik mert valószínűleg jó márka amit jó szívvel ajánlanak? A kérdező minden szempontjának megfelel jelen esetben (is) és nincs olyan kérdés szinte amire ne lehetne ajánlani tőlük kocsit, nyilván ha belefér a keretbe. Mellesleg nem én ajánlom mindig hanem rajtam kívül többen is szokták kommentelni főleg a Baliost. Ha csendben maradtál volna most bölcsebb lehetnél. ;)
2019. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rákerestem erre a Cybex-re kíváncsiságból, és valóban nem tűnik rossznak. Viszont azt elfelejtettem írni, hogy nem horror árkategóriában keresek.
2019. okt. 27. 13:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy jó. Az a bajom, hogy MINDENre ezt írja be.
2019. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én oda írom be ahova megfelel mint pl most: könnyű (11 kg), tömörkerekes (✔️) terepre is jó babakocsi. Ezekből mindennek megfelel a Balios S, én kérek tőled elnézést, hogy olyat válaszoltam más kérdésére ami neked nem tetszik.
2019. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!