Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mondanátok nekem jó és megbízh...

Mondanátok nekem jó és megbízható kocsikat, illetve olyan helyeket pesten belül ahol meg tudom venni vagy olyan oldalt ami vállal garanciát?

Figyelt kérdés

Legfőbb lényeg hogy a tolókar ha előre hátra nem is de a magassága állítható legyen, illetve ha nem állítható előre hátra akkor a mózes és sport rész forgatható legyen.

Legjobb lenne zselés kerék, de igazából mindegy csak ne felfújható legyen.

Illetve a sport rész fekvő felülete minimum 85cm legyen.

Kérek mindenkit a "miért nem megyek és nézelődök boltokban" cálaszokat mellőzzük, nyilván ha tudnék mennék.



2019. okt. 29. 10:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Az laradt hogy, mindenképp könnyen tisztítható legyen
2019. okt. 29. 10:20
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jané Trider, nekünk ilyen van.
2019. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szekerka85 válasza:
szia, nekem adbor zipp van igaz felfújható a két hátsó kereke viszont nem volt még gondom vele igaz kicsit nehéz kocsi viszont hatalmas a mózes rész könnyen irányítható, könnyen tisztítható mosogépbe mosható huzatok, mindkét irányból felhelyezhető részek én bababoltban vettem 2 év garanciával 86000 ftért de nem bántam meg , nálunk rosszak az utak és nem könnyű a közlekedés sem babakocsival viszont mindenhova azzal megyek.Nekünk bevált nagyon szeretem
2019. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!