Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mikortól lehet a mei taial...

Mikortól lehet a mei taial hordozni a babát?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám eddig 2x volt benne de most olvastam hogy csak ülni tudó babáknál lehet használni 😱
2019. nov. 28. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi elég sokat vaciláltunk, de azért ilyent vettünk, mert kendőt semmiképpen nem akartunk (túrázáshoz kellett elsősorban), csatost meg még nem ajánlottak. És az volt ráírva, hogy 3 hónapos kortól. Akkor kezdtük el használni, de túl sokáig nem, mert 6 hónaposan átálltunk a csatosra. Egyébként van olyan, hogy baby Tai, pontosan nem tudom, mikortól jó, nézz utána, ha érdekel.
2019. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre az van írva hogy 3,6-16,3 kg-ig. Gondoltam akkor csak lehet használni. Most 5,2 kg
2019. nov. 28. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Én először rugalmas kendőben hordoztam, aztán kinőtte, váltottunk mei taira, olyan 3 hónapos volt a picink, lényeg, hogy helyesen kell beletenni, csak testtel befelé, lábai hajlítva legyenek, sok videó van fenn a neten. De nem kell ülni a mei taihoz.
2019. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 5 hónaposan kezdtük el használni.
2019. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!