Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok segíteni egy fotóval,...

Tudnátok segíteni egy fotóval, hoyg a Cam Taski babakocsi sport resze mennyire dönthető harta. Talalok kepet, de ahogy nezem, hatradontve ebben is az "egekbe" mutat a gyerek lába. Marmint hogy csak a hattábla donthető?

Figyelt kérdés
Cam babakocsi, sport resz, 2019
2019. dec. 9. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


A végén van a videónak

2019. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt látszik, 9:00tól


[link]

2019. dec. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szidják de nekünk kifejezetten a kagyló ülés jött be. Sokkal kényelmesebb, mint a teljesen lapos.

Csak próbáld ki te magad is...melyik a kényelmesebb, ha felpolcolod a lábad és úgy nézel tvt, vagy ha síkban fekszel?

Szerintem ez szuper babakocsi, és szép is.

(Mondom ezt annak ellenére, hogy nekem nem ilyen van, de szívesen elfogadnám)

2019. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van. Tényleg az égbe néz benne a gyerek lába, de hatalmasakat alszik benne. Nagyon kényelmes kocsi: széles, hosszú.

Vettünk egy cam compasst is, mert az vízszintesig dönthető. Meg se marad benne a gyerkőc.

Én is csak ajánlani tudom.

2019. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!