Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Fischer Price Toronto sport...

Fischer Price Toronto sport babakocsival mik a tapasztalatok, akinek van/volt? Mik a vélemények? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 11:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Hauck fisher price toronto 4 gumball


Ez a fajta

2019. dec. 12. 11:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia nekünk ilyen volt a fiamnál. Szerintem nem ér annyit, mint amennyibe kerül. Előnye hogy kicsire összecsukható, nagy a kupolája, a parkolós rész is tágas, vízszintesig dönthető és könnyű tolni. De: nem lehet levenni a huzatot, így rémes takarítani, amit nem közöltek velem a boltban. Mondjuk én megoldottam, olló és tépőzár segítségével. Ahol összecsukod, a tolókarnál, iszonyat meglazult az illesztés, állandóan nyeklik, olyan mintha össze akarna csukódni a gyerek alatt. A háttámla nem fokozatosan dönthető, hanem egy csat segítségével, na az is tönkrement, meg kellett csomózni, hogy ne mozogjon, így viszont funkcionálisan nem használható. Egy egyszerű Hauck babakocsi, csak rátették a Fisher price jelzést szerintem a név miatt. Én nem vennék még egyszer ilyet. Bár kb 1 évig elvoltam vele, de ennyi pénzért tuti kapsz jobbat is.
2019. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!