Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit kell tudni a hordozókendők...

Mit kell tudni a hordozókendőkről?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon otthon a témában, de úgy néz ki, szükségünk lesz rá. Melyik a jó hordozókendő? Honnan tudom hogy nekünk melyik a jó típus? Személyes tapasztalatokat szeretnék kérni tőletek.

Köszi! :)



2019. dec. 25. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon lépj be a Hordozz szabadon, kérdezz bátran! csoportba. Ott még hordozási tanácsadók is tudnak segíteni a számotokra megfelelő hordozóeszköz kiválasztásában. Sok mindentől függ, mi a jó épp nektek.
2019. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Www.hordozo.hu oldal is jó.
2019. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom neked, hogy első nekifutásra ne vedd meg. Inkább bérelj ki egyet. Tudnak segíteni, hogy hogyan kell megkötni, hogyan kell hordozni stb. Ha úgy látod beválik akkor ruhazz be egyre. A környezetemben minden gyerek imádta én is megvettem de a fiam 2perc után ordított benne
2019. dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú nagyon sokféle van. Próbálgasd. Első körben a karikásat ajánlanám. Talán azt a legkönnyebb megkötni. De ha a konkrétan a kendő nem jön be, lehet más hordozót is nézni. Mei-tai, onbu... Stb. Persze a gyerek korától is függ.

Én 3 hetes kora óta hordozom a most 4 hónapos fiamat kaikásban. Imádja

2019. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gremese oldalon is sokféle leírás és hordozók találhatók. Nekünk onnan volt 3 féle.
2019. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!