Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hany honapos kortol raknatok...

Hany honapos kortol raknatok olyan sportreszbe a babat, ami 130 fokban dontott kb? ( a mozesben csak ordit)

Figyelt kérdés

2020. jan. 12. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Az 50 fokos emelés. Az sok ülni tudás előtt. A gyorsabb mozgásfejlődésű gyerekem (aki 11 hónaposan önállóan ment) 8,5 hónaposan ült ki.... szóval ;)

10, max. 20 fok emelés megy el.

2020. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan fokozat is van rajta...10-20fokos emeles. Csak sokat nem segit azon, h nem lat ki🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. jan. 12. 09:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy nem kilátni akar, hanem téged jobban látni? Törekedj a szemkontaktusra! Meg fogsz lepődni...
2020. jan. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

🤣🤣🤣aha torekszem. Lebegjek a mozes folott? A problema amugy az, h amikor a 3 evessel jatszora megyek es felebred a kicsi, fel kell vennem es kb semmit se tudok a naggyal jatszani, meg ugye nem

Is konnyu fogni. Hordozoban zavarba sok ruha, meg ot is, ez max tavasztol mukodne, de akkor mar a sportresz is jo lesz. 5 honapos. A kobetkezo 2-3 honapot akarom tulelni.

2020. jan. 12. 09:13
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Miért is kéne lebegni a mózes fölött, hogy beleláss és ő lásson? 🤔

Nekem ez új. Talán ne húzd rá fullra a babakocsi lábzsákját.

Ahogy az is, hogy a sportból miért ne látna ki 10-20 fokos emeléssel. Vagy nagy okosan kifelé fordítod? Akkor persze hogy üvölt, ha hátulról tolod.

De terheld csak a gerincét, a te gyereked. ;)

2020. jan. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A 130 fokban döntött sportban lecsúszik az ülni nem tudó gyerek és a gerince aljára terhelődik a súly. Nem a legjobb.

Nekem kiláttak a mózesből is annyira, hogy engem lássanak.

Akkor váltottunk sportra, amikor kinőtték a mózest. Nyár végi gyerekkel megvártuk. a tavaszt, mert sokkal szélvédettebb a mózes éw jobb télen, így elmúlt 8 hónapos mire sportba került. Mivel nem tudott ülni ekkor, még sokáig vízszintesen volt abban is.

Második gyerek nem volt 5 hónapos, amikor átkerült a sportba, pont azért mert neki túl meleg volt a mózes, mert ő nyáron volt akkora. De nem emeltük meg, 180 fokban volt még 3 hónapig. Látott engem. Ha nem látott, ő is üvöltött. De ehhez nem kellett megemelni.

2020. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem terhelem a gerincet, nem kell okoskodni. Milyen labzsak? A mozesben nincs labzsak. Persze ha a a babakocsi mellett allok akkor lat, de ha arrebb megyek 2 metert mar nem. Mint emlitettem van egy masik gyerekem is, nem tudok a babakocsi mellett acsorogni ha kint vagyunk. A nagyobban nem volt gond, 8 honapig hasznaltuk a mozest, nyar volt, egy szal bodyban hason nezelodott benne. De most ezt a kicsi teli anorakban nem tudja megtenni, mert nem tudja benne kinyomni magat. Lehet kiprobalom a sportot 160fokban, hatha segit. Hidd el csak megoldast keresek, nagyon nehez kimenno veluk ugy hogy a naggyal jatszani tudjaj kicsit, a kicsi meg ne orditson.
2020. jan. 12. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Én 5 hónaposan sportba tettem. Kifirdítottam, hogy előrenézzen és 20 fokban döntöttem. Sokat számít neki a kilatásban, mert a Mózeshez képest az oldalfal sincs ott illetve ha picit is döntöd akkor a saját teste sem takar plusz ha előre van, akkor a tolókar sem.

Az enyém onnantól volt hajlanfó bk-zni.

2020. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A mozesben nincs labzsak. "


A mózes teteje, ha így jobban tetszik, de a sportban is üvölteni fog ha arrébb császkálsz.

Nekem is több gyerekem van, tudom hogy nem a legegyszerűbb.

Mi úgy jártunk a játszótérre, hogy előbb sétáltunk egy nagyot (hasonló a korkülönbség), a kicsi elaludt (mindig alvásidőben mentünk) és csakis akkor hagytam ott a babakocsiban, hogy a nagyot kísérgessem.

Ha nem volt mázlink és nem aludt (sokszor), akkor egyszerre tologattam és löktem pl: a hintát.

2020. jan. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
En is ezt csinalom. Egyszerre hinta es babakocsi. Ha nagyon gaz van, akkor ki is veszem es fogom. Epp erre keresnek megoldast. De akkor nincs. Max fel orat alszik. Igy hiaba megyunk alvasidoben, mire odaerunk, jatszunk 15 percet es fent van🤦‍♀️
2020. jan. 12. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!