Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lionello Anett sport babakocsi...

Lionello Anett sport babakocsit vagy baby design minit vennètek 6hòs 9kilòs babàtoknak?

Figyelt kérdés

Kinek melyikkel van tapasztalata?

A kereke totàl màs mindkettőnek szerintem a mini kisebb is.

Melyik a jobb?


2020. jan. 18. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a baby design mini van, teljesen meg vagyok vele elégedve. Mondjuk az én gyerekem 17 hónapos és 9,7 kg, így télre beöltöztetve eléggé tele van a gyerekkel a kocsi. Nem tudom a tiédnek meddig lenne jó.
2020. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sziaa:) nekunk Bomiko Model XL van es imadjuk. Mar a masodik babat szolgalja ki, es semmi baja nincs neki. Van belole S, M, L, es ugye az XL. Nezzetek meg, nagyon szupi kocsi (meg a 3 eves kisfiam is siman belefer)
2020. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De kedves vagy😀

Nèztem azt is,de valahol olvastam,hogy azt ìrtàk zörög ès nem tùl tartòs.

De ezek szerint kap dìcsèretet is.

2020. jan. 20. 21:17
 4/4 anonim válasza:
Hat tudod, ahany ember annyi fele velemeny:) ugy igy volt a Graco-knal is. Huu ez ilyen sz@r meg olyan sz@r, es semmi baja pedig agyon van gyotorve szegenyke. Esetleg meg a MammaKiddies Light4 Go-t nezd meg☺️
2020. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!