1020 kérdése:

3:1 ben MOOV babakocsit néztünk ki, felfújható kerekű. Akinek van ilyen típusú kocsija megvan elégedve vele?

Figyelt kérdés

Ha kilyukad a kereke lehet utanna rendelni uj kereket?( ha esetleg nem lehet megragasztani)


Illetve a babahordozot hogyan kell bekotni az autoba? Milyen rogzito talp kell hozza?



#babakocsi #felfujhato kerekű #babahordozó rögzito talp
2020. jan. 19. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen van de még néztem. Én mindig úgy vettem babakocsit hogy utána néztem milyen alkatrészt és mennyiért lehet hozzá rendelni vagy venni. Jó babakocsinak tűnik. Ha isofixet nem lehet kapni hozzá akkor rajta kell lennie a hordozón, hogy hogyan kell bekötni. Bár szerintem úgy mint az összes többit, menet irányának háttal, és ami neked a mellkasodnál megy azt a hordozó hátulján tudod beakasztani, ami a combodnál azt pedig a baba lábánál a hordozó szélébe kell beakasztani.
2020. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!