Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik olyan babakocsi, ami...

Létezik olyan babakocsi, ami csak mózes és hordozó? Nincs sport része?

Figyelt kérdés
Olyan babakocsit szeretnék, aminek nincs sport része, csak a mozes és a hordozó csatlakoztatható rá. Létezik ilyen felállás, vagy ez esetben a kettőt külön kell megvenni? Amennyiben külön kell, van valami adapter, amivel a hordozot a kocsi vazara tudom csatlakoztatni?
2020. jan. 19. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

De miért?

A sport használható a legtovább. Annyi hogy ne dőlj be a 3in1 kocsiknak, hanem keress egy jó sportot, ami "travel systemmé" alakítható. Azaz lehet hozzá kapni mózest és hordozót. Akkor nem fog fájni a fejed, hogy szar a sportrész a 3in1-nél és nem akarod eladni egy könnyebb praktikusabb sportért.

(Azt még hozzá teszem, hogy mózest csak olyan csecsemőnek vennék aki 6 hónap alatti télen. Nyáron pici babának jobb a szellősebb sport. Már ha szülő felé fordított)

2020. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan biztosan létezik, ahol a mózest sporttá és vissza lehet alakítani. Így tulajdonképp egy feltét a kettő. A hordozó általában adapterrel csatlakoztatható.
2020. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
2, na az az igazán vacak, mert olyankor általában marha kicsi a sport.
2020. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen azért kérdezem, mert mindenki azt mindja, hogy a 3in1 babakocsi sport része katasztrófa, es senki nem használja ki.
2020. jan. 19. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, ahol a mózes sporttá alakítható. Direkt azért vettem ilyet, mert olcsó (50 volt calkumpakk hordozóval együtt, újonnan), a 150ezres 3in1t is lecserélnénk egy könnyű sportra egy év után, addig meg bőven jó ez a sport.
2020. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Rossz iranyban keresgelsz. Vegyel egy tok jo sportot, es ahhoz vegyel adaptert, amivel ratehetsz mozest es hordozot. A sport kivalasztass az elso.
2020. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

6, ezt írtam én is (1-es), mégis szarrá pontoztak 😂

Pedig ez az egy értelmes dolog van.

Elsővel én is rosszul csináltam, megvettük a 3in1-et, aminek rémes volt a sportja. Kagylós és nagyon kicsi. Utálta a gyerek a mózes után, vehettünk újat.

2020. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!