Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egy gyerek hány babakocsit és...

Egy gyerek hány babakocsit és autósülést használ el? És milyen árban érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés
Ha jól láttam, az újszülöttek számára már használható kettő az egyben babakocsi max 15 kilóig terhelhető. Láttam sok akciót, 75 ezerről leárazva 45 ezerre. Kíváncsi lennék, mi számít átlag árnak.
2020. jan. 26. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Fordítva kérdezel.

Egy babakocsi és egy autósülés jópár gyereket kibír, mire ronda vagy rossz lesz.

2020. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy 3 in 1 babakocsi, árat nem tudok mondani, mert igenytol függ. Nekem Silver cross pioneer van, most a 2. gyerekkel használjuk, de simán jo lesz meg 1-2 gyereknek.

Gyerekules 9kg ig a babakocsi hordozója , utána meg 9-18kg es egy 18-36kg os ülés. Britax / Römer nagyon jo törés tesztű, ilyen Nania, Disney es társait semmiféleképpen , az 💩nak egy pofon 😅

2020. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne egy gyereknek 8 babakocsi?Én a fiammal is egyet használtam és most a lányomnak is olyat vettem,ami elég lesz neki 2 éves koráig.Ugyanis utána sétálni fog.Az autós ülésből nem tudsz olyat venni ami végig jó amig szüksége van rá.Én 0-18kg -ig vettem,aztán majd ha kinövi veszunk egy nagyobbat,utána meg már csak magasítót.
2020. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik gyerekkel egy babakocsit hasznaltam, mert olyan, ami kicsi, konnyu sportkent, de adapterrel lehet ra mozest rakni es babajordozot is, ha kell. 18 kg-ig terhelheto, igy eleg vegig, amig kell.

Autosulesbol a hordozot hsznaltuk kb 7 honapos korig, utana 0-18-as ulest, amiben vegig utazhat hattal, majd 15-36 kg kategoriaju ulest. Szoval abbol 3 kell.

De lehet olyat kapni, ami elvileg ujszulott kortol vegig jo, az mar mas kerdes, hogy abba nem raknam a gerekemet, mert a torestesztekem szarul szerepelnek.


A nagyobb gyerekeknek is 3 ules volt, de nekik 2-2 babakocsi, mert akkor olyat vettem ujszulott korra, ami kesobb sportbabakocsikent nem voot kenyelmes. 10-15 kg-os gyerekkel egyutt nehez volt es otmegkozlekedeshez nagy is, igy egy eves korulban csereltem sportra.

2020. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolso vagyok.

Arat nem irtam, mert ugye hatalmas kulonbsegek vannak, hatar a csillagos eg.

Nyilvan ha van egy osszeghatar, amit max raszanhatsz kocsira/ulesre, akkor erdemes ugy nezelodni.

Nekem nem volt, igy en neztem, probaltam mindent uzletben, ertekeleset, toresteszteket olvastam, stb.

Babakocsibol is bugaboo-t, ulesekbol cybex-eket valasztottam, de ezek eleg magas arkategoriaju markak.


De egy biztos, mindegy milyet veszel, elotte nezd meg eloben, probald ki, keress online ertekeleseket, forumokon tapasztalaltokat, mert baromira bele lehet nyulni a rosszba, vagy olyanba, ami masnak tokeletes, neked viszont pont nagyon rossz. Es ugy kinlodas hasznalni evekig...

2020. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Na a az olyan babakocsit pont nem fogod sokaig hasznalni mert rajossz h gagyi, nehez es nagy. Aztan veszel masikat. Inkabb dragat vegyel, jo minosegut, ahhoz kiegeszitot ujszulottnek. 200 alatt nem igen van. Inkabb hasznaltan vegyel jot, mint ujat de gagyit.300ezres babakocsim van, 4. eve hasznalom 2. gyerekkel. A kornyezetemben mar mindenki a 3. Babakocsit veszi. En a 3. Gyereket is ebbe teszem majd, ha lesz.
2020. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aHermann ***** válasza:

Szia!


Nálunk 3 gyerek van. Klasszikus értelemben vett babakocsink 1 volt, azt használta midegyik. Volt hozzá mózes, hordozó, sportész.

Mivel nálunk kicsi a korkülönbség, vettünk egy oldalülést a babakocsihoz, amibe a nagyobb bele tudott ülni. Ez külön sportbabakocsiként is használható volt.


Autósülésből van több. A hordozó után a legnagyobbnak vettünk egy Römer 9-18-as ülést (a tesók is azt használták). Majd mikor kinőtte kapott egy Römer Kid-et 15-36kg-ig. Már elég lenne, ha csak az ülőlapot használná, de szereti az egész ülést, és kényelmesebb aludni benne. Amikor a középső elérte a 15-36-as ülést neki egy Cybex-et vettünk, és van még egy 15-36-as ülésünk, az középkategóriás. Emellett van két ülésmagasító is.


Mi mindig alaposan megnéztük a kínálatot. (Mire fogjuk használni, mi a legjobb a gyereknek, jövőbeli tervek)


Mi annó a babakocsinkat újonnan 80e-ért vettük.


Mivel mi kezdetektől szerettünk volna tesót, ma lehet, hogy eleve egy olyan kocsit választanék, ami tesóüléssel bővíthető később. (Akkor még nem voltak ilyen konstrukciók egyszerűen elérhetők itthon.) Utólag mindig okosabb az ember. Mi mondjuk a pótülésünket nagyon jól kihasználtuk.


Az autósülésnél meg érdemes minőségit venni. Azért a Römer, Besafe, Cybex, Recaro stb. márkákban van anyag, kényelmesek, és biztonságosak.

Hogy nektek mi lesz jó, azt nektek kell eldönteni (pénztárca, és próba a gyerekkel).

Amikor ülésváltások voltak nálunk, mindig vittük a gyerekeket próbára, hogy kényelmes legyen nekik. Ő használják...

2020. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!