Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lassan 6 hónapos babámnak...

Lassan 6 hónapos babámnak nagyon kicsi az autós hordozó! Ülni nem tud még, mivel viszitek ha a mózesben már üvölt?

Figyelt kérdés
Cabriofixünk van ami nagyon szűk már neki. Nagyobb hordozót vennék neki, de nem tudom milyet. Azért kellene hordozó mert sokat jövünk-megyünk autón kívül is. Az lenne a kérdésem, hogy oldjátok meg ha ülésetek van a kocsiban és a sport rész még nem jó mert nem ül? A kendős hordozót is utálja.

2020. febr. 16. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A kislányom 6 hónapos kora előtt a mózes szélében kapaszkodva felhúzta magát ülésbe, pedig ülni még nem tudott...ezért átalakítottam a kocsit sport részre úgy hogy jobban meg volt döntve, védőnő és dévényes is mondta hogy nyugodtan, nem lesz semmi baja ennyitől. Sokkal érdekesebb is volt neki így nézelődni, mint csak feküdni. Az autóban pedig olyan van, amiben teljesen el tudtam dönteni és 360 fokban forgatható,de most nem jut eszembe a márka.
2020. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ledöntött sportülésben utazhat, 170 fokos ülés már jó.

Hordozó helyett pedig vannak tágas 0-18-as fordítva berakható, dönthető ülések.

2020. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0-18 vagy 0-25ös autósülés és sportkocsi döntve. Vagy csatos hordozó.
2020. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sport részt vettem elő és eldöntöttem a háttámláját kb 20 fokosra. Élvezte a szabadságot.
2020. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a gondunk, bár mi nem utazunk sokat. Én kipróbáltam a sport ülést, de nálunk nem jó. Élvezik benne a gyerek, meg csúszik így, hogy nem tud még ülni benne. Hiába döntöm le.
2020. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudtok ajánlani olyan autósülést ami nagyon mélyen dönthető?
2020. febr. 18. 13:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Römer Britax First Class Plus van, jól dönthető, fordítva berakható.

Ránézésre szerintem a 0-18-as minőségibb ülések hasonlóan dönthetőek, valami övvel, valami isofixxel rakható be fordítva, valahol a talpon lehet fordítani...

Szokták ajánlani, hogy próbáld bele a gyereket az ülésbe, illetve az ülést az autóba, ha van lehetőséged nézz körül egy bababoltban.

2020. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!