Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hosszabb utra 6 hetes babanak...

Hosszabb utra 6 hetes babanak milyen autos ulest es hordozot erdemes venni, ami biztonsagos neki. Maximum 100-120 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Szules utan 6 hettel kell visszamennunk a ferjem miatt olaszorszagba, ott elunk es dolgozunk. Nagyon felek az uttol, autoval mennenk.
2020. febr. 18. 00:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
6 hetes babával utazni? 😳 Nincs rá mód, hogy elkerüljétek?
2020. febr. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

Nincs baj azzal hogy 6 hetes babával utaznak, inkább az út hossza a baj. Min 12 órás út ha jól számolok.

Akkor utazzatok amikor alszik. Nagyon megterhelo egy babának ilyen hosszú út, én amúgy nem mennék, nem vinném, de ha muszáj hát muszáj...

Ha ébren van, álljatok meg, vegyetek ki szállást, hagy nyujtozzon a gyerek, forgolodjon, nézelődjön.

Az is jó ötlet ha éjszaka indultok, amikor szopizni kell félre álltok és vissza is alszik, reggelre meg kB oda is értek.


Régebben volt olyan Mózes baba kocsihoz, ami becsatolhato a kocsiba, nem tudom van e ilyen most forgalomban, abban szépen tudna aludni.


Nekünk egy chipollino autós hordozonk volt, a terra nevű, ezt szerette, kényelmes kis puha volt a belseje.

Ülés még nem kell neki hisz gondolom nem ül, a hordozó elég.

2020. febr. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Inkább repülj vele.
2020. febr. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Vannak olyan babakocsik, amik mozese szabályosan bekotheto az autó hátsó ülésére. A Concord neo babakocsi mozese ilyen (vagy legalábbis ilyen volt 3 éve, azóta változtattak a babakocsin, nem tudom most is ilyen e).


Ha hordozót én olyat vennék aminek jó a töréstesztje és kompatibilis a babakocsival, hogy tudható használni majd ha valamiért ki kell venni az autóból és csak a vazra teszed a hordozot míg gyorsan elintézel valamit. Én most maxi cosi cabriofix hordozót használok az ikrekkel, a nagynak Concord volt, mindkettovel elégedett voltam.

2020. febr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Hát ne olyat vegyetek mint mi.Jol megszívtuk.Rá van írva h 0-18kg ig,aztán meg tök kényelmetlen szegénynek.Én olyan hordozót vennék amit be lehet tenni autóba.Viszont én 6 hetes babával nem utaznék.Az enyém 2 hónapos mult,de még vele sem egyszerű.
2020. febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Hosszú útra semmi sem igazán jó..

Minimum másfél óránként bármivel meg kell állni a beköthető mózest leszámítva.

De etetni/ szopizni lehet egyébként gyakrabban is..

Repülőút nem megoldható?


0-18 autósülés is inkább 3 hónapos kortól való..


Nekünk nagyon kényelmes van

Römer dualfix


Sima 3in 1 babkocsihoz tartozó ( MK) hordozónk 600km-en is nagyon kényelmes volt az akkor 9 hónaposomnak / ő pici méretben, így jó volt mèg neki/

2020. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Sok okos, nem tudom miert kell lepontozni azokat, akik a repülő utat javasolják. 2-3 ora út, kb nulla kockázattal, szemben a tizenvalahány órás utazással, konkrét veszelynek kitéve akkor is, ha profi a sofőr. A többi az úton nem feltetlenul az.
2020. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

KIDDY Evolution Pro 2:

fektethető, isofixes bázistalppal vagy továbbfejlesztett 3 pontos biztonsági öves bekötéssel rögzíthető az autóban, adapterrel babakocsi vázra is teheted.

https://www.youtube.com/watch?v=KdBsxclur-M

[link]

[link]

2020. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%

A beköthetö mozesekkel vigyázzál, mert nem mindegyik engedélyezett mindegyik autóban.


Pl pár éve a römernek is volt, és akkor az Németországban az egyetlen engedélyezett volt(volt chicconak is, de azt pl sehol nem fogadták el), de Mo-n nem volt engedélyezett.


De biztonságilag igazából csak is a hordozók megfelelök erre. Mivel a baba amúgy is 3-4 óránként eszik, így egyszerüen álljatok meg 3-4 óránként egy nmagyobb megállásra...


Èn sem utaznék 6 hetessel. Lesz 6 hetes korára egyáltáln papírjai a gyereknek?

2020. febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%
Cybex Sirona
2020. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!