Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák, mondanátok erről a...

Anyukák, mondanátok erről a babakocsiról véleményt?

Figyelt kérdés
[link]
2020. márc. 29. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Nem ismerem, de annyit látok, hogy ha a sporz részt feléd fordítva teszed rá, akkor az alsó kosár használatát egy időre elfelejtheted. Meg szerintem a kupolája sem eléggé lehajtható, ha szemből sütne a nap.
2020. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Szuper babakocsi, de nagyon széles. Sok helyen nem fog beférni, nem csak a szűkebb ajtókon, hanem némelyik lépcsőforduló, lift, kisbolt, étterem, cukrászda, kirándulóhely olyan helyzetet eredményez, hogy vagy kint (lent) hagyod a babát, vagy nem mehetsz oda.

Én sokat szenvedtem egy hasonlóval, aztán vettünk egy kisebbet, és olyan érzés volt, mintha a szabadságomat kaptam volna vissza.

2020. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem ez, de kinézetre funkcióra szinte ugyanez van nekünk. Ha autóban is szeretnéd magaddal vinni a vázat, akkor elfoglalja szinte az egész csomagtartót. A Mózes rész hintáztatása tök jó ötletnek tűnik a szülőnek, de a baba fogja eldönteni, hogy szeretni fogja vagy sem. A mi babánk jó ha kétszer volt a mózesban, eddig csak a bébi hordozó részt tűri (5 hónapos). Egyébként szép nagy babakocsi, én megvenném. Az ára kiváló.
2020. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a márkát nem ismerem, de tök ugyanilyen felépítésű, működésű Pierre Cardin-em volt, 3 gyereket kiszolgált, én nagyon szerettem, a mózest is kihasználtuk.

Nekem tetszik, simán megvenném, ha jó a minősége.

2020. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!